• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Webview Uygulamanızı Yapabilirim.

promisceus

Girişimci
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Web sitesi
furkananter.com
Selamlar, ben yazılım geliştiren bir öğrenci kardeşinizim, Flutter, Java, Kotlin, Python kodluyorum.
-Webview uygulamanız yoksa uygun bir fiyata sizin için onu yapabilirim.
-One signal ve Admob kodlarını ilettiğiniz takdirde, uygulamanın içine entegre edebilirim.
-Logonuzu Mobil Uygulamanıza uygun şekilde revize edebilirim.

Bunların hepsini yalnızca 15 TL'ye yapacağım. Ödemelerim olduğu için ve öğrenci olduğumdan harçlığım çıksın diye yapıyorum.(Zaten webview yapmak çok kolay olduğu için maks. 30 dk'da uygulamanızı teslim edebilirim.)
Referanslarım vardır.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Hayırlı satışlar. Fakat bir çelişki var ortada. İmzanızda şöyle yazıyor. Ayrıca ----> 10 TL'ye WebView Uygulaması için PM Atabilirsiniz. Konuda ise 15 TL olduğunu belirtmişsiniz. İmzanızı da guncellemenizi tavsiye ederim.

promisceus

Girişimci
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
8
Web sitesi
furkananter.com
Hayırlı satışlar. Fakat bir çelişki var ortada. İmzanızda şöyle yazıyor. Ayrıca ----> 10 TL'ye WebView Uygulaması için PM Atabilirsiniz. Konuda ise 15 TL olduğunu belirtmişsiniz. İmzanızı da guncellemenizi tavsiye ederim.
Teşekkür ederim , yanlış yazmışım düzelttim :)

Google ads alanı