• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Woocommerce Sipariş Mail Gönderme Sorunu Çözüldü

rokann 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
supplementmarketim.com
Arkadaşlar merhaba,

Smtp kurulumu ve ayarlarını yaptım, Woocommerce tarafında da gerekli ayarları yaptım fakat yinede fake sipariş oluşturup gönderdiğim zaman bana ve müşteriye mail gelmiyor. Ayrıcı smtp eklentisini farklı bir blog sitemde kullanıyorum problem olmadan mail geliyor, siteler aynı hosting üzerinde kurulu.

Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

imalperenesmer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.alperenesmer.com.tr
Merhaba, smtp yerine wordpress içerisinde genel kısmına eposta hesabınızı girip smtp eklentilerini kaldırarak dener misiniz ? bazen ikisi çakışabiliyor bu hatayı yaşadığımda smtp eklentilerini kaldırıp wordpress üzerinden mail adresimi girdiğimde gönderme işlemi yapmıştı.

rokann 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
supplementmarketim.com
Merhaba, smtp yerine wordpress içerisinde genel kısmına eposta hesabınızı girip smtp eklentilerini kaldırarak dener misiniz ? bazen ikisi çakışabiliyor bu hatayı yaşadığımda smtp eklentilerini kaldırıp wordpress üzerinden mail adresimi girdiğimde gönderme işlemi yapmıştı.
Merhaba hocam, şimdi smtp eklentisini pasife aldım ve denedim ama yine olmadı. Anlamadım bende niye böyle oluyor.

rokann 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
supplementmarketim.com
sunucunuzu nerden satın alınız bir destek talebi oluşturun
Şimdi şunu farkettim, mesela smtp de tanımlı olan 'siparis' ile başlayan mail adresine bazen geliyor bazen gelmiyor. Sözde bu adresin gelen mailleri belirlediğim başka bir adrese iletmesi lazım ve hiç iletilme sağlanmiyor.

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Hosting hizmeti aldığınız firmaya mail sunucusunun çalışılır durumda olup olmadığını sorar mısınız?

rokann 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
supplementmarketim.com
Hosting hizmeti aldığınız firmaya mail sunucusunun çalışılır durumda olup olmadığını sorar mısınız?
Serdar hocam ticket açtım bakalım ne cevap verecekler, ayrıca sizin görüşlerinize çok önem veriyorum farklı bir yöntem kullanmamı tavsiye ederseniz denemek isterim.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Serdar hocam ticket açtım bakalım ne cevap verecekler, ayrıca sizin görüşlerinize çok önem veriyorum farklı bir yöntem kullanmamı tavsiye ederseniz denemek isterim.
Yardımcı olabileceğini düşündüğüm için @E-Ticaret adlı kullanıcıyı etiketliyorum, umarım çözüm bulabilirsiniz.

rokann 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
supplementmarketim.com
Arkadaşlar ilginize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hosting firmam sorunu halletti. Şuan sorunsuz çalışıyor gibi.

Google ads alanı