• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

wordpress görsel yükleme sorunu yardım..

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
wordpressde bir yazımı güncellerken görsellerimi optimize edip tekrar yüklemek istediğimde dosya seçip yükle diyorum görsel yükleniyor fakat görünmüyor yazıya eklediğimde de kesinlikle görünmüyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilgisi olan varsa çok sevinirim hayırlı akşamlar.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Eklentilerden kaynaklı bir sorun olabilir, ftp den aktarım da yapabilirsiniz.
Ftp ile foto yüklemek her seferinde zor olur diye düşünüyorum. Sorunu çözmek için ne yapılabilir ki? Eklentilerinizden birbiri ile çakışan olabilir. Buna dikkat edin, temanız warez mi? Warez kullanım hep sorun yaratmıştır. Eklentileriniz, temanız güncelleme noktasında tam mı?

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
kullandıgınız sıkıstırma programını devre dısı brakıp denedınız mı ?
Ftp ile foto yüklemek her seferinde zor olur diye düşünüyorum. Sorunu çözmek için ne yapılabilir ki? Eklentilerinizden birbiri ile çakışan olabilir. Buna dikkat edin, temanız warez mi? Warez kullanım hep sorun yaratmıştır. Eklentileriniz, temanız güncelleme noktasında tam mı?
çok teşekkür ederim sorunu çözdüm görselleri yüklerken oluşan uploads yoluyla wordpress ortam ayarlarındaki uploads yolu birbirini tutmuyormuş.sorun bundan kaynaklı bazen aşırı dikkat göz önündeki problemin görünmemesine sebep olabiliyor değerli cevaplarınız ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim saygılar.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
B
çok teşekkür ederim sorunu çözdüm görselleri yüklerken oluşan uploads yoluyla wordpress ortam ayarlarındaki uploads yolu birbirini tutmuyormuş.sorun bundan kaynaklı bazen aşırı dikkat göz önündeki problemin görünmemesine sebep olabiliyor değerli cevaplarınız ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim saygılar.
Biz teşekkür ederiz ne demek ama bahsettiğiniz şeyin bir adı var aklınızda bulunsun "İş körlüğü" :)

enes 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
55
Xturk Puanı
28
Web sitesi
atalaymedia.com
Hepimizin başına geliyor böyle şeyler ☺ ?

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Sorunu çözdüğünüze sevindim .

Google ads alanı