• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Wordpress haber sitesi için en iyi seo eklentisi hangisidir?

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Araştırmalarım sonucu bana uygun olan Yoast SEO oldu.

Benim düşünceme göre ücretsiz kullanacaksanız All in One SEO Pack Lisanslı kullanacaksanız Yoast SEO
Teşekkürler.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Eklentilerden çok sizin hangisini daha iyi kullanacabileceğiniz önemli, şöyle izah edeyim her eklentinin kendine özgü kullanış biçimi vardır her kişinin de kendine göre bir seo stratejisi, ben yıllardır Yoast kullanıyorum ve 2 haftada çoğu yazımda ilk sayfaya gelmeyi başarıyorum. Diğer arkadaşımız da bunu all in seo ile yapıyordur bunu bilemeyiz, tavsiyem hepisini deneyip hangisinden daha iyi verim aldığın olacaktır. Benim tavsiyem bu yönde.

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Yoest kullanıyorum ücretli pro sürümüne geçmeyi planlıyorum.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
haber sitemde rank math kullanıyorum memnunum
Yoest kullanıyorum ücretli pro sürümüne geçmeyi planlıyorum.
Eklentilerden çok sizin hangisini daha iyi kullanacabileceğiniz önemli, şöyle izah edeyim her eklentinin kendine özgü kullanış biçimi vardır her kişinin de kendine göre bir seo stratejisi, ben yıllardır Yoast kullanıyorum ve 2 haftada çoğu yazımda ilk sayfaya gelmeyi başarıyorum. Diğer arkadaşımız da bunu all in seo ile yapıyordur bunu bilemeyiz, tavsiyem hepisini deneyip hangisinden daha iyi verim aldığın olacaktır. Benim tavsiyem bu yönde.
Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim.

yuklemnet

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Bana soracak olursan Rank Math hem Yoast hemde All in one pack SEO'dan daha iyi.
Ama güvenlik ve güncelleme konusunda Yoast ve All in one pack SEO'nun gerisinden gelir sürekli.

Ben kendi sitemde Yoast FREE kullanıyorum, Eğer sen FREE kullanacaksan Yoast seç.
Pro sürüm kullanacaksan eğer All in one pack SEO bu konuda şu anda en iyisidir.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bana soracak olursan Rank Math hem Yoast hemde All in one pack SEO'dan daha iyi.
Ama güvenlik ve güncelleme konusunda Yoast ve All in one pack SEO'nun gerisinden gelir sürekli.

Ben kendi sitemde Yoast FREE kullanıyorum, Eğer sen FREE kullanacaksan Yoast seç.
Pro sürüm kullanacaksan eğer All in one pack SEO bu konuda şu anda en iyisidir.
Teşekkürler.

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Bütün sitelerimde rank math kullanıyorum. Daha evvel yoast kullanıyordum şu an rank math da bir çok özellik ücretsiz sunuluyor yoasta göre. Ve rank matha geçtiğimden beri hitlerim de artış oldu.

kukumavnet 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
155
Xturk Puanı
33
Web sitesi
www.kukumav.net
Rank Math son güncellemelerden sonra çok kullanışlı bir SEO eklentisi haline geldi. Haber sitesi için en optimize ayarlara aşağıdaki makaleden ulaşabilirsin.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Deneyimlerime göre en iyi iki SEO eklentisi YOAST SEO ve RANK MATH. Kesinlikle tavsiye ederim.

Google ads alanı