• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

WP Fastest Cache vs litespeed cache

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
litespeed cache ayarları standart olarak yapılıp test edilmiştir. Ve sonuç aşağıda ki gibidir ;
Screenshot_3.png

WP Fastest Cache ayarları standart olarak yapılı test yapılmıştır. Ve sonuç aşağıda ki gibidir ;

Screenshot_4.png

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Server tarafındaki LiteSpeed ayarı eklenti kullanımana çok etkilidir.
Ben gibi LiteSpeed destekli hosting almayıp normal wordpress hosting alan kişiler için çok fayfalı olucak wp fastest cache, sunucu taraflı destekliyorsa tabi ki LiteSpeed olucak

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
LiteSpeed in ayarları eksiksiz yapılırsa benim görüşüme göre en iyi cache eklentisi olabilir. Fakat Wp Fastest in yapımcısı TÜRK olduğu için de destek vermek amaçlı kullanılabilir. Not: WP Fastest in Pro sürümü LiteSpeed den iyidir.

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
Kesinlikle defalarca test ettim Litespeed daha iyi tabi bunu kullanmak için sunucu da Litespeed yazılımı olmali

aLLioni 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
28
Web sitesi
ruyatabirleriburada.com
Wp Fastest Cache Pro LiteSpeed e her zaman fark atar. En büyük farkı Fastest Cache resimleri WebP formatına çeviriyor. Fazla resim kullanan siteler için ideal.

Google ads alanı