• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

WP Story Eklentisi

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Instagram'da olan ve web sitelere de yakışacağını düşündüğüm bir eklentiye denk geldim. Eklentinin Free ve Pro versiyonu bulunmaktadır. Buraya tıklayarak eklenti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eklenti makyaj sitelerine ve haber sitelerine çok yakışacaktır. Denemenizi tavsiye ediyorum, bende birazdan deneyeceğim.

Eklentiyi WordPress'in eklenti yükle bölümünden yükleyebiliyorsunuz.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Bunu bir süre araştırmıştım, wordpress ilgim olmadığı için kafam basmamıştı, ama merak ediyorum işleyişini, ve site için avantajlarını. İbrahim biraz bilgilendirebilirmisin? bu tür kaynaklar ingilizce ve türkçeye çevirildiğinde çok garip şeyler çıkıyor ortaya.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Size etkili oluyor mu eklenti. Kullanıcı deneyimi açısından veya google açısından. Paylaşım için teşekkürler.
Bunu bir süre araştırmıştım, wordpress ilgim olmadığı için kafam basmamıştı, ama merak ediyorum işleyişini, ve site için avantajlarını. İbrahim biraz bilgilendirebilirmisin? bu tür kaynaklar ingilizce ve türkçeye çevirildiğinde çok garip şeyler çıkıyor ortaya.
Kullanma şansım olmadı daha ancak bir çok sitede görmüştüm, şahsen benim ilgimi çekmişti o yüzden buldum. Bu eklenti ile yazı içerisine story ekleyerek kullanıcının kalma süresini artırabilirsiniz. Örneğin kullanıcı önce story'e bakar sonra makaleyi okur yada tam tersi olur. Denemeye değer açıkçası.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Kullanma şansım olmadı daha ancak bir çok sitede görmüştüm, şahsen benim ilgimi çekmişti o yüzden buldum. Bu eklenti ile yazı içerisine story ekleyerek kullanıcının kalma süresini artırabilirsiniz. Örneğin kullanıcı önce story'e bakar sonra makaleyi okur yada tam tersi olur. Denemeye değer açıkçası.
Teşekkürler paylaşım için eklentiyi indirip bir test edeyim.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Çok tatlı olmuş valla ibrahim bey bu kadar güzel bilgileri veriyor olmanız beni çok sevindiriyor.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr

Berkay Ağlar