• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

xWinner Platformun XWNR Token'ı ile kazanmaya başlayın

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
16
Merhaba, xWinner platformunu xlmwin.com sitesinden bu yana takip ediyorum. Bu proje faucetpay gibi bir amaçları olduklarını litepaper kısmında belirtmişler. faucet sitelerine de yaklaşık 1 yıldır üyeyim sadece bir dönem ödemeleri aksattılar, zamanında ödemediler ancak tüm ödemelerim eksiksiz yapıldı.

Sanırım 5-6 aydır da bu xWinner Tokenı çıkarttılar ve sürekli sosyal medyada aktifler, paylaşımlar falan yapıyorlar. Bir kaç projeleri daha var ve mikro kazanç sitelerinde ödeme sistemi olarak kullanılacaklarını iddia ediyorlar. Onun dışında E-Pin siteleri var ve XWNR Tokenla epin satışı yapıyorlar.

xlmwin.com sitesinden XWNR kazanabilirsiniz bunun dışında bir de xWinner Games isimli bir Google Playda uygulamaları var. Orası üzerinden de reklam izleyerek ve bir kaç oyun ile XWNR kazanabiliyorsunuz. Ben ilerleme süreçlerini uzun zamandır takip ediyorum ve sürekli bir şeyler geliştiriyorlar. Ne kadar yükselebilirler bilemiyorum ancak internette saçma sapan hiç bir alanda kullanılmayacak Tokenlar bile yüzlerce katına çıkabiliyor. O yüzden ben bu Tokena güveniyorum ve önceden kazanmak için bir şeyler yapıyorum. Siz de benimle beraber kazanmak isterseniz, referans adresimi aşağıya bırakıyorum. Size ayrıca bir zararı olmaz referans linkim ile kayıt olmanızın. Sadece ben sizin sayenizde biraz daha fazla kazanmış olurum. Eğer bu bilgiyi sizinle paylaşmamdan memnunsanız referans bağlantım ile kayıt olabilirseniz sevinirim. Sağlıcakla kalın, bol kazançlar dilerim.

Refli Bağlantı : https://xwinner.io/?ref=542135

Refsiz bağlantı : https://xwinner.io

Google ads alanı