• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yeni Kayıtlı Siteler Neden Haberler Sekmesinde Çıkmıyor?

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Google News'e yeni kayıt olan siteler neden haberler sekmesinde çıkmıyor? Bunun bir -'si veya +'sı var mı?

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com
Google yeni sitelere şans vermeyi sever. Onların da hacmini ve sürekliliğini görmek ister. Ben de bazen daha önce görmediğim siteleri tepede görünce şaşırıyorum. Makale ile ilgili olabilir sorunun. Ya da rekabet hacmi ile.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Google yeni sitelere şans vermeyi sever. Onların da hacmini ve sürekliliğini görmek ister. Ben de bazen daha önce görmediğim siteleri tepede görünce şaşırıyorum. Makale ile ilgili olabilir sorunun. Ya da rekabet hacmi ile.
1-2 site değil tüm sitelerde var durum.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Zannedersem sitenin otoritesi ile alakalıdır. News'te çıkmak için sosyal medya hesaplarından ziyaretçi çekmek ve Google News üzerinden takipçi arttırman gerekiyor olabilir. Emin değilim, fikir yürütüyorum.

Byefe

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Google news kısmını değiştiriyor bu nedenle haberler kısmında yeni news kaydı olan siteler yer almayacak.

Google ads alanı