• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yeni sitem hakkında yorum

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Siteye girdiğimde içim karardı. Her tarafı siyah yapmışsın. Yaptığın sektörle alakalı daha iç açıcı renkler seçebilirsin.

Menüdeki yazı karakterlerinin tamamını büyük yapman daha güzel bir görünüm sağlayacaktır.

Yazılarda kullandığın etiketler çok fazla bence. 2 veya 3 tane ile sınırlandırman yeterlidir diye düşünüyor. Etiketlerin pek bir önemi yok.

Daha çok çalışmayla, daha iyi işler yapabilirsin :)

Başarılar.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Tema biraz yazıların okunmasını zorlaştırıyor gibi

hkmtlgz 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
xturk.com
Merhaba. 2 haftadır yeni bir projeyle ilgileniyorum ve bundan çok umutluyum. Her türlü öneri ve tavsiyelerinize açığım. Buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz. Yorum yapanlara şimdiden teşekkür ederim. :)
Merhaba sitenizin teması çok hoş. Genel görünüm iyi. Bağlantılı linkler gri olduğu için siyah arka planda pek belli olmuyor. Bunu değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Beyaz dikkat çekebilir. Bir de fazla etiket kullanıyorsunuz gibime geldi. Daha sınırlı ve nokta atışı kullanmanız Spam açısından iyi olabilir. Girmiş bir de yorum yaptım :) Başarılar.

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
gayet güzel görünüyor, eksikler illa ki olacaktır zamanla halledersin.

ENESTALHABRAND 

Kült İçerik Üreticisi
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Web sitesi
enestalha.com
Bir sürü arkadaş yorum yapmış, herkese teşekkür ediyorum. Ama bana bunların bildirimleri gelmedi, şimdi konuma girince fark ettim. Yöneticiler bu yorumumu görüp de gereğini yaparlarsa sevinirim.

Google ads alanı