• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

✅ YouTube Kapsamlı Eğitim Seti [ Her ŞEY! ] ✅

a.yurdaer7

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
YOUTUBE KAPSAMLI EĞİTİM SETİ

Neden Bu Rehberi Alayım ?

- Hiçbir bilgi gerektirmeden 0'dan nasıl yüksek kazanç sağlayabileceğinizi anlattım.
- Bu rehberi aldıktan sonra başka hiçbir bilgiye ihtiyacınız olmayacak.
- Herhangi bir sorunuz olursa sizinle iletişime geçip sorunu çözüyorum. Kanalınızı beraber yönetmiş oluyoruz.
- Tüm başlıklar basit bir şekilde en ince ayrıntısına kadar anlatılmıştır.

Rehberin İçeriği Nedir ?

- 6 Ana 21 Alt Başlıktan Oluşan, Sayfa Sayısını Arttırmamak İçin Okunabilecek En Küçük Yazı Fontuyla Yazılmıştır.
- Kanal Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli ? Sürdürülebilir İçerik Nasıl Bulunur ?
- Anahtar Kelime Değer Analizi
- Her İzleyici İçin Kişisel Reklam Verme Ve Reklam Gelirini Maksimum Seviyeye Çıkarma
- Çeşitli ve Pratik Otomasyon Ayarları
- Telif Hakkı Yönetimi ve Kuralları
- 4000 Saat İçin İzleyiciyi Videoda Tutma
- Videolarınız İçin Etkileşim Ayarı
- Kanal ve Video İçin SEO Ayarı
- YouTube Para Kazanma Açma Ve AdSense Başvurusu
- YouTube Algoritmalar - Önerilenlerde, Aramalarda, Ana Sayfada Çıkma - YouTube İzlenme Arttırma SEO
- Algoritma İçin Detaylı Analiz
- Sarı Dolar İşareti Nedir? Neden Çıkar, Nasıl Kaldırılır?
- Sıkca Sorulan Sorular ( S.S.S )

Rehber Sonrası Destek Var Mı ?

Rehber sonrası herhangi bir sorunuz olursa sizinle iletişime geçip sorunu çözüyorum.

- Görüntülü / Sesli İletişim
- 7/24 WhatsApp Desteği
- Sorunu Çözemezsiniz TeamViewer Desteği Sunuyorum

GİRİŞ FONTU;

13171

İÇERİK FONTU;

13172

İlk 3 kişi için 30 TL. Diğer satışlar için 50 TL xturk üyelerine özel 40 TL olarak belirledim. Öğrenci iseniz ve daha önce ticaretimiz ya da sohbetimiz olduysa fiyat konusunda yardımcı olurum.

Son düzenleme:

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Word olarak mı hazırladınız yoksa program şeklinde mi? Arkaplan, renkler ve fontlar ile daha güzel bir görsellik kazandırılabilir.

Başarılar dilerim.

a.yurdaer7

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Word olarak mı hazırladınız yoksa program şeklinde mi? Arkaplan, renkler ve fontlar ile daha güzel bir görsellik kazandırılabilir.

Başarılar dilerim.
Zengin metin belgesine göre hazırladım. Geçici bilgisayardayım yenisi gelince içeriği güncelleyeceğim.
Teşekkürler, iyi forumlar

kukumavnet 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
155
Xturk Puanı
33
Web sitesi
www.kukumav.net
Eğitimin içeriğini de açıklarsanız güzel olurdu, hangi konular işleniyor. Youtube SEO, kanal optimizasyonu gibi konular var mı?

a.yurdaer7

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Eğitimin içeriğini de açıklarsanız güzel olurdu, hangi konular işleniyor. Youtube SEO, kanal optimizasyonu gibi konular var mı?
Evet detaylı bir şekilde anlatılmasada alt başlıklar içerisinde yeni başlayanlar için mevcuttur. Profesyonel kısmı Rehberin v2 kısmında anlatılacak. V1 alanlar için güncelleme desteği olarak v2 ücretsiz verilecektir.

Google ads alanı