• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

GÜNDEM Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Sürekli Cumhurbaşkanın özellikle Corona Virüsü açıklamalarından sonra kullandığı kelimedi. Corona Virüsün bittikten sonra ne olucak acaba? Özellikle Rusya'nın İtalya yardım etmesi ve Natonun bunu ters tepmesi sonrasında Bitocin bir anda çökmesi, Brend Petrol Varil fiyatının yarıdan fazla değer kaybetmesi, Fed Dijital Para dönemin ABD Tarafından başlatılcağını duyurulması daha birçok şey sayabiliriz. Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir değerli forum üyeleri ?

Son düzenleme:

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Sürekli Cumhurbaşkanın özellikle Corona Virüsü açıklamalarından sonra kullandığı kelimedir ? Corona Virüsünden sonra ne olucak acaba? Özellikle Rusya'nın İtalya yardım etmesi ve Natonun bunu ters tepmesi sonrasında Bitocin bir anda çökmesi, Brend Petrol Varil fiyatının yarıdan fazla değer kaybetmesi, Fed Dijital Para dönemin ABD Tarafından başlatılcağını duyurulması daha birçok şey sayabiliriz. Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir değerli forum üyeleri ?
Yaşamaya calısıyorum :D diyeceğim bukadar

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Yeni dünya düzeni olacak :D
Aynen öyle olacak ama yeni dünya düzeninin nasıl olacağını her zaman olduğu gibi güçlü olan belirleyecek. Eğer üretim yapmıyorsan, dışarıdan ülkeye para getiremiyorsan maalesef bu yeni düzeninde söz sahibi olmak imkansız olmayacak ama imkansıza yakın olacak gibi.

• Like
Tepkiler: Ege

Ege 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
19
Xturk Puanı
8
Web sitesi
corazu.com
Aynen öyle olacak ama yeni dünya düzeninin nasıl olacağını her zaman olduğu gibi güçlü olan belirleyecek. Eğer üretim yapmıyorsan, dışarıdan ülkeye para getiremiyorsan maalesef bu yeni düzeninde söz sahibi olmak imkansız olmayacak ama imkansıza yakın olacak gibi.
Yeni sektörleri çok yakında göreceğiz. Ancak önü açılacak olan meslekler insan gücü gerektirmeyecek olanlar. Yapay zeka yeterince gelişirse dijital pazarlama uzmanlarına gerek bile kalmaz :D

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Yeni sektörleri çok yakında göreceğiz. Ancak önü açılacak olan meslekler insan gücü gerektirmeyecek olanlar. Yapay zeka yeterince gelişirse dijital pazarlama uzmanlarına gerek bile kalmaz :D
İnsan gücünün ortadan kalkacağına -en azından önümüzdeki 100 yıl içinde- inanmıyorum. Bir şekilde dünya üzerinde yaşayan milyarlarca bireyin geçimini sağlaması gerekiyor ki devletler de var olup, çarkı döndürmeye devam etsin. Fakat yeni sektörlerin oluşup, yapay zekaların insan hayatında daha çok yer edineceği kesindir.

• Like
Tepkiler: Ege

Ege 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
19
Xturk Puanı
8
Web sitesi
corazu.com
İnsan gücünün ortadan kalkacağına -en azından önümüzdeki 100 yıl içinde- inanmıyorum. Bir şekilde dünya üzerinde yaşayan milyarlarca bireyin geçimini sağlaması gerekiyor ki devletler de var olup, çarkı döndürmeye devam etsin. Fakat yeni sektörlerin oluşup, yapay zekaların insan hayatında daha çok yer edineceği kesindir.
hocam insan gücünün ortadan tamamen kalkması imkansız ama, tamamen otomatik fabrikalar, inşaatlar zor değil. 1960 sanayisi ile 2020 sanayisinin farklarını düşününce gelişimin ne kadar hızlı olduğu çok açık. üstelik şimdi 2 senede olan gelişmeler 10 yıl önce 5-10 yılda yaşanıyordu. çok daha kısa sürecek insan gücünün kalkması. ama hayırlısı :D

Google ads alanı