• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

GÜNDEM Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

sorumeydani

Seviye 1
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
24 Mar 2020
Mesajlar
21
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Yaş
20
Sürekli Cumhurbaşkanın özellikle Corona Virüsü açıklamalarından sonra kullandığı kelimedi. Corona Virüsün bittikten sonra ne olucak acaba? Özellikle Rusya'nın İtalya yardım etmesi ve Natonun bunu ters tepmesi sonrasında Bitocin bir anda çökmesi, Brend Petrol Varil fiyatının yarıdan fazla değer kaybetmesi, Fed Dijital Para dönemin ABD Tarafından başlatılcağını duyurulması daha birçok şey sayabiliriz. Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir değerli forum üyeleri ?
bunlar önemsiz şeyler :) ap açık belli değil mi kıyamete doğru gidiyoruz, kıyametin alametleri bunlar, depremler hastalıklar hepsi kıramet alameti , sadece 4-5 alamet kaldı onları bekliyoruz :) güneşin tersten doğması , hz isa , hz mehdi ve deccal kaldı :) kutuplar hızla eriyor tam eriğinde güneşin tersten doğması olacak nasanın bilgisi :)
 
Google ads alanı