• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Bluetooth kulaklık bilgisayara bağlantı sorunu

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Bu nasıl bir sorun ya, bende PC'yi TV'ye bağlayınca bu sorunu yaşıyorum, Bluetooth'da olmaması gerek. Hocam ses veren cihazların hepsini PC'den çıkarın, sadece kulaklığı bağlayın belki olur. Sorun neden oluştu, normalden farklı ne yaptınız?

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
Bu nasıl bir sorun ya, bende PC'yi TV'ye bağlayınca bu sorunu yaşıyorum, Bluetooth'da olmaması gerek. Hocam ses veren cihazların hepsini PC'den çıkarın, sadece kulaklığı bağlayın belki olur.
Cihaz laptop bu yüzden çıkaramıyorum çünkü takılı değil :)

HDMI kablosunu çıkardım monitöre bağlıydı çünkü. Ama yine de yok çözülmedi.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Cihaz laptop bu yüzden çıkaramıyorum çünkü takılı değil :)

HDMI kablosunu çıkardım monitöre bağlıydı çünkü. Ama yine de yok çözülmedi.
BU kulaklığı aygıt yöneticisinden kaldır sonra tekrar bağlasana belki öyle çözülür, lanet bir sorun bu ya

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
Bu nasıl bir sorun ya, bende PC'yi TV'ye bağlayınca bu sorunu yaşıyorum, Bluetooth'da olmaması gerek. Hocam ses veren cihazların hepsini PC'den çıkarın, sadece kulaklığı bağlayın belki olur. Sorun neden oluştu, normalden farklı ne yaptınız?
Yok yok pes ediyorum ben sağol emeklerin için :D yapamadık bir türlü bakalım belki kendi kendisine çözülür sorun sağol

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Yok yok pes ediyorum ben sağol emeklerin için :D yapamadık bir türlü bakalım belki kendi kendisine çözülür sorun sağol
Çözüm arayacağım bulursam sana yazarım, rica ederim. Haa, aygıt yöneticisinden kulaklığı günceller misin?

EmrahİNALCIK

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
sag alt köseden hoparlor simgesine sag tus yaparak kayıttan yurutme aygıtlarında bluetooth kulaklıgınız cıkıyor mu eger cıkıyorsa cihaz secimi yapın bluetooth kulaklıkdan ses alabilirsiniz. eger alamassınız Ö.m yolu ile irtibata gecin yardımcı olmaya calısayım remote desktop ile ?

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
sag alt köseden hoparlor simgesine sag tus yaparak kayıttan yurutme aygıtlarında bluetooth kulaklıgınız cıkıyor mu eger cıkıyorsa cihaz secimi yapın bluetooth kulaklıkdan ses alabilirsiniz. eger alamassınız Ö.m yolu ile irtibata gecin yardımcı olmaya calısayım remote desktop ile ?
Çok teşekkür ederim. Mesajınızı geç gördüm...

Bilgisayar son zamanlarda çok yavaşlamıştı. En son canıma tak etti üst üste başka sorunlarım da vardı. Çareyi format atmakta buldum ve düzeldi :)

1585341423292.png

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr