• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Buzzy Yaratıcı Dergi Teması

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Her temayı istediğiniz konsepte getirirsiniz, eklenti kullanmadan da halledilir. Sizin istediğiniz temalar çok fazla eklenti kullanan temalar. Hız konusunda eklenti bir yere kadar yardım eder istenilen değerleri alamazsınız. Jannah teması kod/içerik oranı en iyi temalardan birisidir ve SEO açısından tercih edilebileceklerin arasından 1. sıradadır.
Teşekkür ederim detaylı açıklamanız için

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Bu kadar berbat olan bir skor ile "5,314 Sales" bu kadar satış yapabiliyorlarsa dünyanın en iyi pazarlamacıları bu şirkette demektir. Jannah temasını bende bazı müşterilerimde kullanıyorum. Bazı kişiler bu temaları kullanıyor diye bu onu en iyi yapmaz.

@Nilesudrod ben sizin yerinizde olsam 3 temayı da farklı yollarla gerekirse warez olarak bulup kullanmadığım bir alan adına dener kararımı öyle verirdim. Dolar kuru yüzünden tema maliyetleri bize yüksek geliyor. Firmalarım tema seçiminde kararsız kaldıklarında ben bu yolu deniyorum. Biraz uğraştırıyor ama maliyet bakımından mantıklı geliyor.

Fikrimi soracak olursanız BoomBox bana çok enerjik geldi.
çok teşekkürler

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
Önerebileceğiniz bir tema var mı? Jannah dışında? Ya da bimber veya boombox hakkındaki görüşleriniz nedir?
Kullanan arkadaslar cecaplarsa daha iyi olur. Ben tr yapım bir tema kullandım 2 yıl
1 defa bile güncelleme almadı.... bazı işleri düzenlemek için para verip, yaptirmak zorunda kaldık. Bir çok tr yapım tema neredeyse sifir eklenti kullanıyor.. tema alacağın firmaya kaç eklenti ile çalıştığını muhakkak sorun..

Google ads alanı