• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET Döviz Kazanabileceğiniz Harika Bir Mikroiş Platformu

makaleyaz

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
18 Tem 2020
Mesajlar
4
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Yaş
37
Konum
İzmir
Web sitesi
www.makaleyaz.net
indir.png
Türkiye’de aktif olarak döviz kazanabileceğiniz birçok alternatif platformlar arasında Türkiye pazarına yeni giren Jobboy dikkat çekiyor! Freelancer (serbest zamanlı) çalışanlar için farklı yeteneklerini kazaca çevirebileceği, özellikle döviz kazandıran işler arasında güvenilir ve potansiyeli yüksek mecralar keşfetmek çok önemli. Bunlardan biri olarak Jobboy, 12 farklı ülkede aktif olan ve geçtiğimiz aylarda Türkiye’de de aktif olarak yayın hayatına başladı.

Döviz kazanabileceğiniz web sitesi Jobboy’u gelin kısaca tanıyalım.

Döviz Kazandıran İşler

Herkesin merak ettiği, sıklıkla arayışlara girdiği döviz kazandıran işlerbasit, hızlı ve pratik şekilde Jobboy ’da. Sosyal medyanın yanı sıra, görev yap kazan mantığıyla yayınlanan uluslararası binlerce iş ilanı sizi bekliyor.

- Kayıt olmak,
- Takip etmek,
- Beğenmek ve yorum yazmak,
- İzlemek,

Ve daha birçok basit görev seçeneği ile kısa sürede tüm mikro işleri tamamlayabilirsiniz. Açıklamalarda yer alan görevleri yerine getirip, görseller ile bunu kanıtladığınızda tek yapmanız gereken beklemek.

Bir diğer özellikte, sizin müşteriler sunacağınız hizmetler için ilan açabiliyor olmanız.

- Logo Tasarımı,
- Web Tasarımı,
- Seslendirme,
- İçerik Yazma,

Ve daha birçok dijital hizmet ilanınızı açın, kısa sürede iş almaya başlayarak para kazanın.

İnfluencerlar için Döviz Kazancı Sağlamak

Jobboy’ da benzerlerinden ayıran bir diğer özellikte, sosyal medya influencerları(fenomen) için sağlanan kazanç yöntemidir. Kısa sürede oluşturacağınız ilanlarınız sayesinde, sizde sosyal medya hesaplarınızdan döviz kazanabilirsiniz.

Ödemeleri Kripto Para Olarak Alın

Jobboy ‘da bir diğer kolaylıkta ödemeleri Litecoin olarak anında alabiliyor olmanız. 6$ gibi ulaşılabilir para çekme limitiyle, kripto para borsalarınızdaki Litecoin cüzdanınıza hemen ödemenizi alabilirsiniz.

Davet Ederek Para Kazanabilirsiniz

Jobboy özellikle Türkiye’ye yeni girmesi nedeniyle Türkiye’ye özel bir özelliğini de aktif etti. Sizin referans bağlantınız ile üye olanlardan da kazanç sağlayabiliyorsunuz. Sizin referansınız ile üye olan ve görev tamamlayan herkesin kazanç tutarından %5 anında pasif gelir elde edebiliyorsunuz.

Hemen Kayıt Olun!
 
Google ads alanı