• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET Google News ve Adsense olan keşfeti açık içerik girildiğinde aylık 100+tl kazandıran sitem satılıktır.

imalperenesmer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.alperenesmer.com.tr
Site adı : Yemin.org (premium bir isimdir .com domaini 12.000$'a satılmaktadır.)
İstenilen Fiyat : 1500₺
Sitenin aylık getirisi:
Kasım ayı:27.02
Aralık ayı:117
Ocak ayı:190.13
Şubat ayı:85,31
Mart ayı :107,84
Nisan ayı :47.17
Sitenin açılış tarihi: . Domain 1. yılını doldurdu. Ekim ayından itibaren içerik girilmeye başlandı
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel Blog
Günlük hit sayısı: Adsense Gelirli
Ziyaretçi kaynağı: ( %90 google - %10 yandex )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri:
Domain Oluşturulma Tarihi 7th-Mar-2019
Domain Güncelleme Tarihi 1st-Mar-2020
Domain Bitiş Tarihi 7th-Mar-2021
2019 Ekim İtibari ile içerik girilmeye başlanmıştır.
Alexa Traffic Rank
Global 228,952
Traffic Rank in TR
Turkey Flag 6,118
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: evet (Adsense Hariç- Bu Site İle Müracaat edilmedi)
Hosting dahil midir: Değildir Wordpress kendi sunucumdadır bir kaç hafta idare edebilirim veya yıllık +300tl alış tarihinden sınırsız hosting sağlayabilirim.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
google adsense kaydı: var
google news kaydı: var
search console'da keşfeti açıktır.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: TopNews adlı bir temadır arkadaşımdan aldım.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:Yok
Kendim seo uzmanı olduğum için ufak bir seo çalışması yaptım fakat backlink almadım.

Sitede Aktif: 730+ Yayın Bulunmaktadır. Site Adı Açık inceleyebilirsiniz. Banka, Kredi, Para Kazanma, Kredi Kartı makaleleri kelime sayıları oldukça uzundur. Magazin Dizi Oyuncuları vb. makaleler de 300 kelime üzeridir genelde. Şubat ayında 7 gün reklam gösterimi durdu. Reklam Çalışması Yaptırmıştım Ama Net olarak Sebebini bilmiyorum.

1589914949019.png

1589914957750.png

1589914984489.png

Google ads alanı