• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Gözüne sokar gibi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
1 - burada eleştirilen yönetim değil yani kişi ya da kişier değil eklenen bir bannerın boyutu :) (aslında çok basitti çözüm dediğim gibi bir önce ki yönetici arkadaş o kadar güzel cevap vermişti ki konu kapanmıştı bence)
2 - pardon ama üyenin yaklaşımında cidden ne var? adam rahatsızlığını dile getirmiş ve bir serzenişte bulunmuş haklı ve ya size göre haksız olarak bunun cevabı böyle mi oluyor yani?
3 - evet ben direk sizi eleştirdim çünkü yukarı da dediğim gibi siz yöneticisiniz davranışınız hoş olmadığı için eleştirimi dile getirdim.
4 - eğer siz üslubunuzda bir şey görmemeye kararlıysanız zaten bu konuşmada bir yere varamayız :) yol yakınken hemen sonlandırabiliriz takdir diğer üyelerin olur.
5 - burada ne işliyor merak ediyorum otokrasi yok burada diyorsunuz ama eleştiriye çözüm üretmek yerine kendinizce karşı atak yaparak çözeceğini sanıyorsunuz :)

son olarak şayet üyenin imzasından rahatsızsanız yöneticisiniz ya ona düzenleme getirme yetkisi/hakkı sizde bulunuyor :)
Tek bir yorumla beni tanımına istemem.
Tartışmak için tartışacak mecalim yok.
Birbirimizi anlamada zorluk çektiğimiz için sen haklısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Google ads alanı