• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Gözüne sokar gibi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yilmazcanaktas

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Reklam boyutu ben buradayım diyor. Ayhan'ı tanıdığım için beni rahatsız etmedi. Biraz küçültülebilir reklam boyutu elbette.

superman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
reklam konusunda gereken aksiyonun alınması için adminlerle görüşebilirsiniz.

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Abi anlıyorum bu tür platformlar reklam ile döner eyvallah. Ama bu nedir ya her sayfada BİLBOARD gibi reklam. Resmen irite ediyor insanı. Yemin ediyorum hevesim kırıldı ...
Ya babam koy rklam da banner şeklinde koy , kategori başlıklarına sponsor reklam koy da bu nedir ya ..
Eleştiriye saygı duyarak bir eleştiri ile yanıt vermek istiyorum.

"Ama abi bu nedir ya her mesajından sonra imzanda reklam. Resmen irite ediyor insanı. Yemin ediyorum hevesim kırıldı. Profiline internet siteni yazsan hadi neyse zaten her mesajda siten çıkıyor sol tarafta ama her mesajdan sonra reklam görmek gerçekten itici"

Yukarıdaki mesaj ironi içermektedir. Empati yapabilmeniz için.

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Eleştiriye saygı duyarak bir eleştiri ile yanıt vermek istiyorum.

"Ama abi bu nedir ya her mesajından sonra imzanda reklam. Resmen irite ediyor insanı. Yemin ediyorum hevesim kırıldı. Profiline internet siteni yazsan hadi neyse zaten her mesajda siten çıkıyor sol tarafta ama her mesajdan sonra reklam görmek gerçekten itici"

Yukarıdaki mesaj ironi içermektedir. Empati yapabilmeniz için.

buradan biz de şunu mu anlamalıyız "bundan sonra bir eleştiri yapacağımız zaman dikkat edelim çünkü moderatör açıklama yapıp ilgili eleştiri hakkında bilgi vermek yerine o da bizimle ilgili eleştiri yapıp bir de sonuna empati yapmamızı önerebilir"

siz sapla saman nasıl karıştırılır şuan en güzel örneğini sergilediniz.

zaten daha önce bir başka moderatör gelmiş güzelce açıklamasını yapmış olayı bitirmiş bu üslup ne ki?

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
buradan biz de şunu mu anlamalıyız "bundan sonra bir eleştiri yapacağımız zaman dikkat edelim çünkü moderatör açıklama yapıp ilgili eleştiri hakkında bilgi vermek yerine o da bizimle ilgili eleştiri yapıp bir de sonuna empati yapmamızı önerebilir"

siz sapla saman nasıl karıştırılır şuan en güzel örneğini sergilediniz.

zaten daha önce bir başka moderatör gelmiş güzelce açıklamasını yapmış olayı bitirmiş bu üslup ne ki?
Yönetimin eleştirilme hakkı var, aynı şekilde üyenin de.

Üyenin yaklaşımı gibi yaklaşım yaptım. Yani aynı üslubu kullandım. Üslup benim değil ondan ironi yaptım dedim özellikle algılayamayacak olanlara. Sende beni eleştirebilirsin, şuan olduğu gibi.

Bunlar gayet normal.

Ayrıca her yönetici aynı düşünmek zorunda değildir. Burada otokrasi işlemiyor.

Son olarak bilgi gerektirecek bir konu olmadığı için ironi içeren bir cevap verdim.

Saygılar.

Son düzenleme:

SerkanT

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Web sitesi
serkanturkel.blogspot.com
konu içeriklerinde tek reklam görünüyor diğer forumlara nazaran yine iyi.Bunca zamandır adguard vardı reklam oldugunu yeni gördüm :D

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Yönetimin eleştirilme hakkı var, aynı şekilde üyenin de.
Üyenin yaklaşımı gibi yaklaşım yaptım. Sende beni eleştirebilirsin, şuan olduğu gibi.

Bunlar gayet normal. Anormal veya üsluptaki bozukluk nerede öğrenmek isterim.

Ayrıca her yönetici aynı düşünmek zorunda değildir. Burada otokrasi işlemiyor.
Saygılar.

1 - burada eleştirilen yönetim değil yani kişi ya da kişier değil eklenen bir bannerın boyutu :) (aslında çok basitti çözüm dediğim gibi bir önce ki yönetici arkadaş o kadar güzel cevap vermişti ki konu kapanmıştı bence)
2 - pardon ama üyenin yaklaşımında cidden ne var? adam rahatsızlığını dile getirmiş ve bir serzenişte bulunmuş haklı ve ya size göre haksız olarak bunun cevabı böyle mi oluyor yani?
3 - evet ben direk sizi eleştirdim çünkü yukarı da dediğim gibi siz yöneticisiniz davranışınız hoş olmadığı için eleştirimi dile getirdim.
4 - eğer siz üslubunuzda bir şey görmemeye kararlıysanız zaten bu konuşmada bir yere varamayız :) yol yakınken hemen sonlandırabiliriz takdir diğer üyelerin olur.
5 - burada ne işliyor merak ediyorum otokrasi yok burada diyorsunuz ama eleştiriye çözüm üretmek yerine kendinizce karşı atak yaparak çözeceğini sanıyorsunuz :)

son olarak şayet üyenin imzasından rahatsızsanız yöneticisiniz ya ona düzenleme getirme yetkisi/hakkı sizde bulunuyor :)

Mr.T 

Patron
Admin
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
210
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.moradam.com
1 - burada eleştirilen yönetim değil yani kişi ya da kişier değil eklenen bir bannerın boyutu :) (aslında çok basitti çözüm dediğim gibi bir önce ki yönetici arkadaş o kadar güzel cevap vermişti ki konu kapanmıştı bence)
2 - pardon ama üyenin yaklaşımında cidden ne var? adam rahatsızlığını dile getirmiş ve bir serzenişte bulunmuş haklı ve ya size göre haksız olarak bunun cevabı böyle mi oluyor yani?
3 - evet ben direk sizi eleştirdim çünkü yukarı da dediğim gibi siz yöneticisiniz davranışınız hoş olmadığı için eleştirimi dile getirdim.
4 - eğer siz üslubunuzda bir şey görmemeye kararlıysanız zaten bu konuşmada bir yere varamayız :) yol yakınken hemen sonlandırabiliriz takdir diğer üyelerin olur.
5 - burada ne işliyor merak ediyorum otokrasi yok burada diyorsunuz ama eleştiriye çözüm üretmek yerine kendinizce karşı atak yaparak çözeceğini sanıyorsunuz :)

son olarak şayet üyenin imzasından rahatsızsanız yöneticisiniz ya ona düzenleme getirme yetkisi/hakkı sizde bulunuyor :)
Ayhan Karaman'a destek amacıyla banner koyduk. Ücretsiz.

Evet çok büyük olmuş.
bugun 4/3 oranında küçültecegiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Google ads alanı