• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Güzel Hosting

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Güzel hosting wp mini paketini kullanıyorum ve yaklaşık 18 gün sonra sürem sona eriyor. Paketimi yükseltmek istiyorum hız konusu vs için ama aynı şekilde güzel hosting ile devam mı etmelıyım? yoksa değiştirmeli miyim?

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
Şevket Narin var, Narin Hosting'in sahibi. Bir paket çıkarttı ve tamamen wordpress odaklı. Herhangi bir eklenti vs. olmadan sitede gözle görülebilecek hızlara ulaştığını söylüyor. Kullananlar'da öyle söylüyor. Ben denemedim ama yine'de yazayım dedim.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Özelden iletişime geçersen 1 yıllık kullanmadığım wordpress hosting var devredebilirim. hosting bulunduğu firma narin.net.tr

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Şevket Narin var, Narin Hosting'in sahibi. Bir paket çıkarttı ve tamamen wordpress odaklı. Herhangi bir eklenti vs. olmadan sitede gözle görülebilecek hızlara ulaştığını söylüyor. Kullananlar'da öyle söylüyor. Ben denemedim ama yine'de yazayım dedim.
Narin Hosting'in bu paketini ben de kesinlikle tavsiye ederim. Hız odaklı, mükemmel bir paket. Sunucu bazında hız konfigürasyonu yapılıyor. Wordpress eklentileriyle uğraşmaya veya ek hız optimizasyonu hizmeti almaya gerek kalmıyor.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Güzel Hosting firması ile daha önce çalışma gerçekleştirdim. İş ortaklığı yaparken herhangi sorunla karşılaşmadım. Reseller paketlerindeki fiyat değişikliği sebebiyle başka firmaya geçmek zorunda kaldım. Sorunlarınıza çözüm buluyor ve genel olarak memnunsanız aktarma ve değişim işleri ile uğraşmanızı tavsiye etmem. Eğer ki memnun değil ve sorunlarınıza geç dönüş yapıyorlarsa değiştirmeniz mantıklı olacaktır. Değiştirmeyi düşünüyorsanız Aylık, Yıllık ayırdığınız bütçeyi iletirseniz Hosting firması tavsiye edebiliriz.

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Yukarıdaki okuduğum bilgilere istinaden narin hosting ile bir konuşma gerçekleştirdim. İsteklerimi anlattım ve buna uygun paketiniz nedir dedim. Wordpress ile uygunluk olan, eklenti gerektirmeyen bir paket sundular ve taşıma işlemini yapacaklarını söylediler. yıllık fiyatı 250 tl.

Google ads alanı