• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET Haber siteleri için çok sayıda PSD şablonu

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
Ben budaktan aldım çok dolu. Haber siteleri spor sitleri ve dahası kesinlikle tavsiye ederim

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
PSD hocam.

Mesaj yazan herkese teşekkür ederim.
Ben şimdiye kadar hep PhotoImpact programını kullandım, açıkçası Photoshop hakkında pek bilgim yok. İnternetten bir PSD dosyası bulup, deneme yapayım. Eğer bu programla çalıştırabilirsem, satın alacağım. Teşekkürler.

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com
Ben şimdiye kadar hep PhotoImpact programını kullandım, açıkçası Photoshop hakkında pek bilgim yok. İnternetten bir PSD dosyası bulup, deneme yapayım. Eğer bu programla çalıştırabilirsem, satın alacağım. Teşekkürler.
PS kullanın hocam. PhotoImpact'te ben de zamanında çok banner yapmışımdır. Sonra kafama vura vura öğrettiler : )

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
PS kullanın hocam. PhotoImpact'te ben de zamanında çok banner yapmışımdır. Sonra kafama vura vura öğrettiler : )
Lisansı aylık/yıllık yapmışlar. Tek seferlik değil, girmek istemiyorum PS'ye :)

SNDizayn

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Merhaba,
satın alma işlemi için iletişime geçebilirmisiniz. Benim yetkim olmadığı için sizinle iletişime geçemedim :)

SNDizayn

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Arkadaş ile alışveriş yapıldı güvenilir ve anlayışlı biri tavsiye ederim. Dosyaların kategorili sistemde olması ayrıca siyasi liderlerin dekubelerinin olması gibi birçok güzel yönü var almak isteyen hiç düşünmesin hemen alsın çünkü çok memnun kalacaksınız.

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr