• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HEDİYE Haber yazılımı çekiliş sonuçları

turker

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
8
kazananlara hayırlı olsun tekrardan :)

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Kurulumlar tamamlandı.
Panel bilgileri özel mesaj yoluyla iletilecek.
Sıfır veritabanı kuruldu.

Yazılıma sahip olanlardan ricam, yazılımda temelde bulunan hatalar örn. hava durumu botu, doviz botu gibi... Yada hatalı olan herşeyi tek tek not alıp özel mesaj yoluyla iletmeleri.

Kullanılabilir ve kullanıcı tarafında hiçbir problem yok.

Fakat hem sizin için hem bundan sonra yazılıma sahip olacaklar için bu hataları tespit etmeniz ve geri bildirim sağlamanız hepimizin yararına olacaktır.

@Bilaltelli ve @DigitalMarketer hala iletişim kurmadı. Tanıyanlar konuya dahil edebilirse sevinirim.

DigitalMarketer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Mesaj gönderiyorum Serdar Hoca'ya yeni müsait oldum, çok teşekkür ederim değerli kampanyanız için :)

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Kıymet bilinecek mi çok merak ediyorum. İnanın ben katılmak istedim fakat bu mesleğin oluyor ve ekmeğini burdan yiyorsun. Vaktini bununla geçirmen gerekiyor. Bu hediye edilen yazılım birinin sana bedava dükkan açıp başına seni geçirmesiyle birebir aynı. Kazananları iyi yerlerde görmek dileğiyle.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Kıymet bilinecek mi çok merak ediyorum. İnanın ben katılmak istedim fakat bu mesleğin oluyor ve ekmeğini burdan yiyorsun. Vaktini bununla geçirmen gerekiyor. Bu hediye edilen yazılım birinin sana bedava dükkan açıp başına seni geçirmesiyle birebir aynı. Kazananları iyi yerlerde görmek dileğiyle.
Kazanan birinin sitesine günlük bakıyorum, 1-2 haber giriyor. Göreceğiz bakalım.:)

Google ads alanı