• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz?

Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz?

• Türkcell Superonline

Kullanılan: 4 28.6%
  • Türk Telekom

Kullanılan: 4 28.6%
  • Türknet

Kullanılan: 2 14.3%
  • Türksat Kablonet

Kullanılan: 0 0.0%
  • D-Smart Net

• Vodafone İnternet

• Millenicom

Kullanılan: 2 14.3%
  • NetSpeed

Kullanılan: 1 7.1%
  • NetGalaksi

Kullanılan: 1 7.1%
  • Diğer?

• Kullanılan toplam oy
    14

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Millenicom, 35 mbps, 90 TL. Çok memnunum ama tamamen şans işi olduğunu düşünüyorum. Yeni bina olduğu için kaliteli bir altyapısı vardır muhtemelen ve ondan dolayı hiç sorun yaşamadım. Gördüğüm kadarıyla Millenicom'da memnundan çok şikayetçi var.

Aynen dediğin gibi biraz da şans işi sanırım.. Ailem ile aynı mahalledeyiz onlar sadece 1 sokak yukarıda oturuyor onların binası eski benim oturduğum bina yeni onlar Türknet'den 50mbit alıyorken ben netgalaksi'den 35 alabiliyorum :)

bu arada iki ev'de daha önce türk telekom'dan çatır çatır 50mbit alıyordu.

son olarak 90tl pahalıymış ya.

Baytronik 

Baytronik Dijital Pazarlama Ajansı
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
234
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.baytronik.com
bulunduğum evde 3. yılım 2 yıl bir fiil telekom kullandım 50mbitlik paketti çok iyiydi sözleşmem bitti fiyat artınca netgalaksiye geçmek zorunda kaldım..

netgalaksi ilk etap yae sizin orası 75mbit destekliyor dedi ooo veri naysss dedim 50mbit alayım duruma göre arttırırım dedim ama veremediler 35 mbite talim oldum aslında bir süredir iyiydiler ama son iki üç gündür sürekli kopmalar oluyor destek talebi oluşturdum ama bakalım ne zaman dönecekler :)

yani özetle telekom kötü felan ama iyiydi ya :D
her 3 dakika gibi bir sürede kopmalar yaşayınca çileden çıkartıyor maalesef. Bakalım cuma günü elit ekip gelecek cebimden 300 tl çıkacak düzelmezse tüketici mahkemelerine başvuru yapacağım. Not: kapı önündeki ankesör kutuları tüketiciye aitmiş yani orası yanar veya çalınırsa türk telekom karşılamıyormuş

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Son günlerde aklımda o var. Bir tanıdık bulduk gibi Türk Telekom'dan bakalım alt yapı çekilmezse ona yöneleceğim. Her ay aldığım paketlerin parası ile telekomünikasyon şirketi kurarım zaten

ayda en kötü 140tl para ödüyorsun aldığın hizmette ne kadar iyi bilmiyorum ama 140tl'ye çok iyi bir superbox paketi alabilirsin kaldı ki sen bu zamana kadar nasıl böyle bir şeyi es geçtin ya :)

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
her 3 dakika gibi bir sürede kopmalar yaşayınca çileden çıkartıyor maalesef. Bakalım cuma günü elit ekip gelecek cebimden 300 tl çıkacak düzelmezse tüketici mahkemelerine başvuru yapacağım. Not: kapı önündeki ankesör kutuları tüketiciye aitmiş yani orası yanar veya çalınırsa türk telekom karşılamıyormuş

gelişmeleri bize de bildir merakla bekliyor olucaz :D

ENESTALHABRAND 

Kült İçerik Üreticisi
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Web sitesi
enestalha.com
Aynen dediğin gibi biraz da şans işi sanırım.. Ailem ile aynı mahalledeyiz onlar sadece 1 sokak yukarıda oturuyor onların binası eski benim oturduğum bina yeni onlar Türknet'den 50mbit alıyorken ben netgalaksi'den 35 alabiliyorum :)

bu arada iki ev'de daha önce türk telekom'dan çatır çatır 50mbit alıyordu.

son olarak 90tl pahalıymış ya.
75 TL fatura ve 10 TL'de aylık modem kullanım ücreti alıyorlar. Modemi kiralamış oluyoruz yani bir nevi. Kendi modeminizi kullanmaya izin vermiyorlardı sanırım.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Evimde altyapım olmadığı için mecburen Turkcell - Superbox

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Türkiyede süperonline diye bir gerçek var azizim.

Google ads alanı