• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET HTML to WordPress. Sitelerinizi html web sitenizi dinamik bir wordpress sistemine çevirebilirim.

imalperenesmer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.alperenesmer.com.tr
Merhabalar,

HTML sitenizi neden WordPress'e entegre ettirmelisiniz ?
  1. Makale/blog kullanımında sürekli yeni bir html dosyası oluşturmak yerine direkt olarak WordPress panel üzerinden veri tabanına kayıt ederek hızlı ve basit kullanım sağlayacaksınız.​
  2. Milyonlarca eklentiyi web sitenize ekleyerek html'de yapamayacağınız veya yapmaya zorlanacağınız eklentileri basit şekilde sitenize ekleyeceksiniz.​
  3. SEO yapmak için kullanabileceğiniz eklentiler ile sıralamalarınızda daha iyi verim alacaksınız.​
Ben Kimim ?
logo-2 (2).png

Selamlar, Ben Alperen Esmer 19 yaşındayım. 5 yıldır kendimi yazılım konusunda geliştiriyorum. HTML, CSS, JS, PHP konularında kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. WordPress konusunda Html'den wordpress e-ticaret alt yapılı tema, dinamik bir wordpress teması ve çoklu dil destekli wordpress teması yapıyorum. Freelance olarak çalışıyorum.
Mail Adresim : [email protected]
Web Sitem : https://www.alperenesmer.com.tr/

Benim hakkımda daha fazla bilgi ve yaptığım işleri görmek için mail atabilirsiniz veya web sitemdeki ben kimim alanını inceleyebiliriniz.

Son düzenleme:

imalperenesmer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.alperenesmer.com.tr
Ben olsam madem ki wp theme develooper im Kendime tamamen organik bir tema yazardım
yapıyorum yaklaşık 1-1,5 yıldır ama şöyle kendi builderimi ve eklentilerimi yapmayada çalışıyorum bunun içerisinde süreç git gide uzuyor tamamiylen hobi olarak uğraştığım için bitirme gibi bir acelemde yok ama bitirirsem xturk'de bir beta paylaşımı veya çekiliş yapabilirim. :)

aLLioni 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
28
Web sitesi
ruyatabirleriburada.com
yapıyorum yaklaşık 1-1,5 yıldır ama şöyle kendi builderimi ve eklentilerimi yapmayada çalışıyorum bunun içerisinde süreç git gide uzuyor tamamiylen hobi olarak uğraştığım için bitirme gibi bir acelemde yok ama bitirirsem xturk'de bir beta paylaşımı veya çekiliş yapabilirim. :)
Ben şahsi sitene kastetmiştim

imalperenesmer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.alperenesmer.com.tr
Ben şahsi sitene kastetmiştim
doğru diyorsunuz yapabilirim ama yapsamda bu tasarımın aynısı olacak bu yüzden amerikayı tekrar keşfetmeye gerek yok diye düşündüm ve yapmaktan vazgeçtim bunun yerine kendime farklı şeyler kattım.

hkmtlgz 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
xturk.com
Merhaba, beğendiğimiz herhangi bir HTML template i için geçerli midir? Ücretiniz nedir ?

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
İlk oncelikle hayirli satislar. Wordpress bana gore cok ugrastirici ve acikli bir sistem. Senin yorumunu ogrenebilir miyim? ?

Cihan 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
23
Xturk Puanı
8
@imalperenesmer bak bir cok arkadaş eski yazıları güncelleyen basit bir eklenti arıyor. Bende hem kendinintanitmak hem de markani orraya koymak adina eklenti yazabilirsin. Seçtiğin bir kaç kişiye de hediye edip, sonraainda satışını yapabilirsin

imalperenesmer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.alperenesmer.com.tr
Merhaba, beğendiğimiz herhangi bir HTML template i için geçerli midir? Ücretiniz nedir ?
Merhaba geç dönüş yapıyorum biraz işlerim olduğu için pek foruma giremedim. istediğiniz html template'i için geçerli ücretini özelden konuşabiliriz.

imalperenesmer

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.alperenesmer.com.tr
İlk oncelikle hayirli satislar. Wordpress bana gore cok ugrastirici ve acikli bir sistem. Senin yorumunu ogrenebilir miyim? ?
Geç cevap verdiğim için öncelikle özür dilerim. Şöyle Wordpress entegre kısmı biraz uğraştırıcı olabilir ama sonuca baktığımızda özel panel olduğunda şöyle bir diyalog dönebiliyor yaşadığım için söylüyorum "ben sitemde x eklentisi olsun istiyorum dediğimde bizim panelimiz x eklentisine uyumlu değil sıfırdan yazılması gerekmektedir ek ücret istiyoruz." bu tarz diyaloglar olduğu için wordpress tercih ediyorum uğraştırıyor evet fakat daha sağlıklı sürekli güncel bir paneliniz oluyor elinizde. Bir diğer sorun açıklı bir sistem dedin fakat sen elinden gelen güvenlik yollarını uygularsan her hangi bir sorun yaşamazsın 2014 yılından beri kullandığım wordpress sitem var ve warez eklenti tema kullanılmadıktan sonra login kısmının url'ini değiştirim two-factor güvenlik sistemi kurarsan birinin sızması imkansız değil ama zor olur :)

Google ads alanı