• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

İç Seo Tavsiyeleriniz - İçerik Düzenlemek

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Merhaba arkadaşlar iyi geceler. Sitemdeki eski makaleleri düzenliyorum da düzenlerken nelere dikkat etmeliyim? İç link sınırı var mı? Bütün makalelere iç link eklemenin zararı olur mu? Dış link verirken nelere dikkat etmeliyim? Düzenleme yaparken yapılmaması gerekenler nelerdir?
H1 olan başlıkları h2 ile değiştiriyorum. Başlık kısmına yazdığımızın h1 olduğunu ve tekrar koymama gerek olmadığını yeni öğrendim :) 297 tane içeriğim var şu an 13 tanesini düzenledim. Tekrar bir yanlışlık yapmamak adına soruyorum :)

Site hızlandırma için tavsiyeleriniz var mı? Wordpress kullanıyorum.

selahattincom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.selahattin.com
Merhabalar
Sitenizin içerisinde bulunan eski makaleleri güncellemek size baya fayda sağlayacaktır. Bunun belli başlı kural çerçevesinde yapmanız gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse 2019 yılı seo yöntemleri gibi bir başlığınız var ise yıl kısmını değiştirin. Rakip sitelerinizde bulunan makaleleri inceleyin ve kendi makalenizi inceleyin. Aradaki farkı az çok göreceksiniz. Son kullanıcının makale ile ilgili yapmış olduğu aramaları bulun. Bunlara makalenizde yer verin. Başlık düzenine dikkat edin. Çok kaliteli ve kapsamlı bulduğunuz benzer içerikli sitelere site dışı link verebilirsiniz. Makalenizi ziyaret eden ziyaretçilere de ilgi çekici önerilerde bulunarak web sitenizde gezinmelerini sağlayacak şekilde iç linkler verebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse en iyi 5 film adlı bir makaleniz var ve bu makalede son çıkan ve en çok aranan film önerisinde bulunabilirsiniz.

Google ads alanı