• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Kedi sahiplenmek istiyoruz

Aeacus

Seviye 1
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
15
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
3
Konum
İstanbul
Önerileriniz ve düşünceniz için teşekkür ederim, mama konusunda ise sölediklerinizi not aldım unutmamak adına çok fazla tahılsız veya az tahılsız olduğu için en sağlıklısı bir veterinerden nokta atışı yapmasını isteyebilirim :)
Veterinere sorarsanız alacağınız cevap %90 ihtimalle Royal Canin veya Proplan olacaktır. İkisi de tahıllı. Ama kötü mamalar da değil tabi üst segmentteler yani. Bu ikisinin arasından tercih yapacak olursanız da kesinlikle Royal Canin tercih edin.
 

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Katılım
21 Mar 2020
Mesajlar
347
Alınan Tepkiler
111
Xturk Puanı
43
Konum
İnternetin Olduğu Her Yer
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Merhabalar,
Annemin çalıştığı yerdeki teyzenin kızında gri kedi var, şuan çekilmiş görsel olmadığı için internetten bulduğumu koyuyorum. Şuan ki yavruların tamamı sahiplenmiş sanırım süt kesildikten sonra tekrar doğum için hazır oluyomuş kediler bir sonraki seferde biz alıcaz.
Ekli dosyayı görüntüle 285
Kedi sahibi olan var mı? bakımları zormu neler yapmalıyız, sabit bir mama önerisinde bulunabilirmisiniz? tuvalet eğitimlerini kolay yönden nasıl öğrettiniz? vakit geçirme adına neler yapılabilir.​
Kız arkadaşımda da aynısı vardı garipti kücüken cok cırkındı :D gözleri de normaldi sonra sararıyor tüyleri gümüşe cekıyor veya yenı kedı sahıplenmıstı bende anlamadım :D
 
SEO Kitabı
Google ads alanı