• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Öneriye Açık

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
6
Arkadaşlar hepinize selamlar. Sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. Alacağım pcyi aşağıya bıraktım. Onun için yorum istiyorum ama ayrıca şöyle bir konu var mevcut pc’mi kardeşime vereceğim fakat şarj sorunu var. Ben Windows 10 kullanıyorum. Yeni pc de Windows 10’lu alacağım. Dün akşam arkadaşım dedi ki şarjın dayanmıyorsa Windows 10da Hey Cortana ve Windows Update işlevini başkalarıyla paylaşma olayını kapatınca düzeliyormuş. Deneyen var mı? Etkisi olur mu?

X400 Windows.png

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
8
Kardeşim slmlar. Öncelikle şimdiden hayırlı olsun donanımsal olarak bi şey diyemem ama baya işlevsel ve taşıması yük olmayan bir pc fikrimce. donanımsal olarakta hangi özelliklerde alacağını belirtmen daha sağlıklı olur. Diğer sorun ile alakalı İşlevi yapma sırana bağlı mesela Windows 10 üzerinde Güncelleme ve Güvenlik > Windows Update > Gelişmiş seçeneklerini takip edersen sorunun çözülecektir. Kolay gelsin :)

Arkadaşlar hepinize selamlar. Sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. Alacağım pcyi aşağıya bıraktım. Onun için yorum istiyorum ama ayrıca şöyle bir konu var mevcut pc’mi kardeşime vereceğim fakat şarj sorunu var. Ben Windows 10 kullanıyorum. Yeni pc de Windows 10’lu alacağım. Dün akşam arkadaşım dedi ki şarjın dayanmıyorsa Windows 10da Hey Cortana ve Windows Update işlevini başkalarıyla paylaşma olayını kapatınca düzeliyormuş. Deneyen var mı? Etkisi olur mu?

Ekli dosyayı görüntüle 1223

Google ads alanı