• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Red Dead Redemption 2 PC alınır mı? (BÜYÜK İNDİRİMDE)

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
1584976482807.png

Selam dostlar, sabırsızlıkla Red Dead Redemption 2'nin PC platformuna gelmesini bekliyordum ve sonunda tabi geldi :)

Daha önce hiç fiyatına bakmamıştım ama şimdi Korona muhabbetinden evde çalışma sistemine geçtik ofisçe. Evde sıkılınca geceleri oynamak için steam'den geçmişte aldığım oyunları indirdim bazıları sardı ama sıkmaya başladı (oyunlardan çabuk sıkılırım :mad:) adresinde güzel bir kampanya gördüm.

1584976142839.png

239TL'den başlıyor ve 3 farklı paketi var. 269TL'ye kadar çıkıyor fiyat.

Açıkcası 449TL'den 269TL'ye inen Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition paketi bana uygun geldi.

Ama aklıma takılan bir soru var... Bir arkadaşımdan aldığım duyuma göre bu indirim Korona'dan dolayıymış ve Korona'dan dolayı daha çok indirimler olacakmış. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Sonraki indirim daha fazla mı olur? Onu beklememe gerek var mı?

Bir de forumda RDR 2'si olan var mı? Belki geceleri beraber oynayabiliriz :) Oyun ofiste vardı ofisteki PS4 'de arada sırada oynuyordum ama evde PC'de olmadığı için denemek istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar şimdiden teşekkürler :)

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Hikayesi oynanışı mükemmel bir oyun bir ara twitch de yayınlarını full izliyordum aşırı zevk veriyor oyun pc kaldırmadığı için çok haşır neşir olamadık beyefendiyle :)

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
PC'm kaldırsa alacağım ilk oyun taa kendisidir. Gerçekten çok zevkli bir oyun, parasını kuruşu kuruşuna hakaettiğini düşünüyorum.

turker

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
8
Red Dead Redemption çok iyi oyun :) playstation daki gibi pc formatı zevk verirmi bilmem denemek lazım

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
Beklemedeyim. PC ve PS4 farkını paylaşırım ileri zamanlarda :)

1585172368877.png

Google ads alanı