• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

GÜNDEM Sizce Ne Kadar Doğru?

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Şimdi birşey söylemek istiyorum kızmayın bana, gerçekten bu tür videoların gerçekliğine inanıyormusunuz? ben şahsım adına söylüyorum inanmıyorum ki dedikleri zaten doğruysa yapan kişiler bunları uzaya felen göndermesi lazım, madem bazı şeyleri açığa çıkartıyor adamda gram korku yok telaş yok, düm düz anlatıyor, bana his geçmedi.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Bağımsız, bir çok labratuvar var ve labtavurda geliştirilmediği ilk zamanlara doğru hatırlarsanız onaylanmıştı, bu tür ciddi bilgiler paylaşan kişilerin hemen video daki ses kaydı çıkartılır yalan mı doğru mu gerekli olan yalan makinası teknolojisiyle araştırılır, bu orkun ışıtmağın videolarında kullandığından kat kat daha iyi, sadece resmi yerlerde öyle herkesin izni harici kullanamayacağı bir makina... Şöyle bir kaynağa ulaştım, bu video hakkında yalanlandığı kesinleşmiş...

Ama bilemeyiz bu yalanlamayı belki anlattıkları kişinin akrabası, tanıdığı , eşi dostu yapmadı diyemeyiz. Ama çıkan haberlerden doğru doğru mu yanlış mı haberlerinede maalesef inanmaktan başka çaremiz yok. Ki eğer böyle bir şey doğruysa bile milyonlarca can alır böyle insanlar...

BAKINIZ

Google ads alanı