• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET ?Sozcu.com Tanıtım Yazısı Fırsatı | ?DA : 81 PA : 60 ALEXA : 13 ✔ En Uygun Fiyat Garantisi !?

mgtdizayn

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.interaktifplus.com.tr
#EVDEKAL Kampanyamız ile Siz Değerli Vatandaşlarımıza Süper bir Site ile Karşınızdayız. Türkiyenin En Büyük Haber Sitelerinden olan Sozcu.com Sitesinden Dofollow Tanıtım Yazısı hizmeti Sağlıyoruz.
1 Adet 500 Kelimelik Semantik Makale , Seo Uyumlu Makale , LSİ Diline Uyumlu Makaleleri ÜCRETSİZ VERİYORUZ. ✔ TEK SATICISIYIZ ✔ ARACILARDAN ARTIK KURTULUN ✔ EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ ✔
( Bünyemizde Bulunan Türkiyenin En Büyük Siteleri Arşivimize Ulaşmak için Listemizi Talep Edebilirsiniz Örn ; Hurriyet , Milliyet, Aksam, Haber7, Ensonhaber, Haberler, Memurlar, Eksisözlük , Onedio, Neoldu,DonanımHaber Gibi Bir çok Site Mevcut En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunabiliriz. )

Sozcu.com Ayrıntılarına Gelelim ; Siteye Eklediğimiz Tanıtım Yazısı 1 Gün Boyunca içeriğin Kategorisine Göre Kategori Sliderinde yayınlanacaktır. Sonrasında Kategorisinde kalacaktır. Böylece İçeriğiniz En büyük Haber sitesinde Kategorisine Göre Trendler Arasına girecek ve Sitenize Hit ÇEKEBİLECEKSİNİZ !!!

Örnek Slider Görüntüsü ;

Sozcu.com Site Detayları ;

Google İndex : 919.000

Google News : VAR
Site HİT : 6.000.000
ALEXA TR : 13
DA / PA : 81 / 60
Link Sayısı
: 2
Link Türü : Dofollow
FİYAT ; Yada PM

Sitemizdeki Tanıtım Yazıları ; Tanıtım Yazısı

Not ; Tanıtım Yazısı Satan Arkadaşlar ve Bayilerimiz Kusura Bakmasın Fiyatları Bu kadar indirdik SADECE MİLLETİMİZE DESTEK AMAÇLIDIR ! STOK 5 ADET
Hatırlatma ; Kredi Kartı İle Online Alım Yapan Arkadaşlar Peşin Fiyatına 3 Taksit olarak Alıyorsunuz.Fatura Bilgilerinizi Vermeyi UNUTMAYINIZ.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Fiyat çok aşırı gelmezse 1 adet satın almak isterim. Lütfen detayları iletir misiniz?

Teşekkürler.

Alshain

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Fiyatı öğrenebilir miyim acaba?

BilenAdam 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Fiyat çok aşırı gelmezse 1 adet satın almak isterim.

Nisay

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Detaylı bilgi gönderebilirmsiiniz.

Google ads alanı