• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Web adresime Tavsiyeler istiyorum

60mustafakus60

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Arkadaşlar herkese merhaba www.mobilyamontaj.com.tr sitemi dün gece forumlar vs YouTube araçlarıyla elementor ile videolar izleyerek açmış bulunmaktayım maddiyat durumundan dolayı elementor ve ücretsiz tema seçimim oldu daha ilerleyen zamanlarda inşallah güzel bir tasarım ile karşınızda olurum. Bazı arkadaşlar bana warez tema vs kur dedi fakat ben sitemin geçmişini lekelememek adına bu seçeneği sundum.

Nasıl bir yol izlemem gerek şimdiden teşekkür ederim herkese ? bu arada yeni üyeyim inşallah büyür güzel bir kitleye gelir forumumuz.

Web sitenin amacı : mobilya montaj, mobilya kurulum ve demontaj için büyük yapı marketlerin den alınan eşyaların montajını yapıyoruz ve bazı kişiler yatak odası değişikliğinde büyük gardolap lari söküp takmakta zorlandıkları için bizleri tavsiye ediyorlar

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Merhabalar,

Siteniz gerçekten başlangıca göre çok güzel olmuş. Bir kurumsal script'i andırmış, elinize sağlık. Ürün görsellerini iyileştirmelisiniz ve daha farklı renkler kullanmalısınız diye düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti bölümünü de doldurur iseniz daha hoş görüntü alacaksınızdır diye umuyorum. Başarılar dilerim.

U

umution

Doğrulanmamış Üye
1) Logo daha sade tasarlanabilir.
2) Slider alanının tam genişlikte olması gerek. Ardından bu alandaki tasarımların yeniden yapılması siteyi daha profesyonel gösterecektir.
3) Renk paletleriniz (kullandığınız renkler) 2'den az 3'ten fazla olmasın. Ana renk - vurgulayıcı renk tonu - pasif renk tonu
4) Biz kimiz'in yukarısındaki yeşil renk geçişini kaldırmalısınız. Onun yerine bu alana düz siyah renk koyup renk değerini azaltarak yazıların daha okunaklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

60mustafakus60

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Kullanımı gayet hızlı, yazı içeriği olarak zenginleştirirseniz daha faydalı olacaktır. Bununla birlikte görsellerinizin tasarımını iyileştirmeniz de faydalı olacaktır düşüncesindeyim.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim görsel tasarımlarını ben kendimde beğenmedim aslında o şekilde çalışma sebebim kendim görsel çalışması yapıp Google amcaya orjinal birşeyler vermeye çalıştım bunu daha dikkate alıp grafiker bir arkadasla çalışacağım veyatta ilerleyen zamanlarda güzel bir şirketle anlaşıp daha kapsamlı bir SEO ve tasarım düşünüyorum

Merhabalar,

Siteniz gerçekten başlangıca göre çok güzel olmuş. Bir kurumsal script'i andırmış, elinize sağlık. Ürün görsellerini iyileştirmelisiniz ve daha farklı renkler kullanmalısınız diye düşünüyorum. Müşteri memnuniyeti bölümünü de doldurur iseniz daha hoş görüntü alacaksınızdır diye umuyorum. Başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim yorumunuz için evet görseller biraz öyle oldu ordaki amaç direk biyerden alıp oraya koymamak kendim birşeyler üretmek inşaallah bu problemlerinde çözüm yapicam :) 0 maliyet ile bukadar kalite yakalaya bildim açıkçası :)

1) Logo daha sade tasarlanabilir.
2) Slider alanının tam genişlikte olması gerek. Ardından bu alandaki tasarımların yeniden yapılması siteyi daha profesyonel gösterecektir.
3) Renk paletleriniz (kullandığınız renkler) 2'den az 3'ten fazla olmasın. Ana renk - vurgulayıcı renk tonu - pasif renk tonu
4) Biz kimiz'in yukarısındaki yeşil renk geçişini kaldırmalısınız. Onun yerine bu alana düz siyah renk koyup renk değerini azaltarak yazıların daha okunaklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.
Teşekkür ederim analizleriniz için fakat bunları tam kavramak biraz zor YouTube forumlar soru cevap karşılığında anca bu hizmeti sağladım inşallah ilerleyen zamanlarda daha güzel birşeyler çıkarıcam ortaya

U

umution

Doğrulanmamış Üye
Mesajlarınızı tek mesaj içerisine birleştirdim. Lütfen çoklu alıntı yaparken tek mesaj içerisinde yapmaya özen gösterelim. İyi forumlar.

rokann 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
8
Web sitesi
supplementmarketim.com
Arkadaşlar herkese merhaba www.mobilyamontaj.com.tr sitemi dün gece forumlar vs YouTube araçlarıyla elementor ile videolar izleyerek açmış bulunmaktayım maddiyat durumundan dolayı elementor ve ücretsiz tema seçimim oldu daha ilerleyen zamanlarda inşallah güzel bir tasarım ile karşınızda olurum. Bazı arkadaşlar bana warez tema vs kur dedi fakat ben sitemin geçmişini lekelememek adına bu seçeneği sundum.

Nasıl bir yol izlemem gerek şimdiden teşekkür ederim herkese ? bu arada yeni üyeyim inşallah büyür güzel bir kitleye gelir forumumuz.

Web sitenin amacı : mobilya montaj, mobilya kurulum ve demontaj için büyük yapı marketlerin den alınan eşyaların montajını yapıyoruz ve bazı kişiler yatak odası değişikliğinde büyük gardolap lari söküp takmakta zorlandıkları için bizleri tavsiye ediyorlar
Hocam eline sağlık ben beğendim olmuş bu is. Sitede bulunan arama, sms ve WhatsApp bağlantılarıni eklenti ile mi yaptiniz. Bende böyle bişey ariyordum.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Tek sayfa tam anladım, site gerçekten güzel olmuş elinize sağlık.

Google ads alanı