• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Yazılı İçerik Bitiyor mu ?

malikcanbalaban

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
20 Mar 2020
Mesajlar
19
Alınan Tepkiler
14
Xturk Puanı
3
Yaş
22
Web sitesi
dijitalpazarlamadunyasi.com
Bitmekten ziyade azalacağı kesin. Araştırmacı, üniversite öğretim görevlileri kesimi, yaşlı kesim, kısacası yazılı ve öğrenmesi zor, uzun bilgileri içeren web siteleri hayatta kalabilir. Ancak podcast ve video içerikleri olağan üstü derecede artacak. Bu günlerde evde kalanların yoğunluklu yaptığı şeyler netflix+müzik+youtube+instagram. Youtuber'lar bu dönemlerde daha fazla içerik üretmeleri gerekirken hiç birinin video sayılarında artış görülmedi. Bu corona virüs projesinin amaçlarından biri de insanları evlerinde yaşamaya, çalışmaya, üretmeye adadığını düşünüyorum. Global çapta ortak ülke giderleri azaltmak için yapılan en mantıklı çalışmalardan biri..

Sonuç olarak artık insanlar internette daha fazla vakit geçirecekler. Zevk almaktan eğlenmekten ziyade daha robotlaşmış bir sistem gelecek ve artık zaman geçirmek amacıyla içerikler tüketilecek diye düşünüyorum. Okumaya uğraşılmayacak, izleyecekler, dinleyecekler, ya da evlerinde ses olsun diye açacaklar. Ya da ya da text içerikleri robotlara verecek ve onlar okuyacaklar ...
 
Google ads alanı