• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HEDİYE [AÇIKLANDI] 1 kişiye UZMAN SİTE İÇİ SEO RAPORU hediye ediyorum! [1500TL]

volkan 

Tamirci
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
90
Xturk Puanı
18
Web sitesi
www.instagram.com
ÇEKİLİŞ AÇIKLANDI!
Düzenlediğim çekilişi SEO Analiz facebook grubunda canlı yayınlayarak yayınladım. Kazanan arkadaş 7 gün içerisinde benimle iletişime geçebilirse hediyesini alacaktır. Eğer alamazsa yedek talihli benimle iletişime geçebilir.

KAZANANLAR:
Asıl Talihli:
@BilenAdam
Yedek Talihli: @Ramazanyyavuz

CANLI YAYIN LİNKİ:

Selam dostlar,

Forum üyelerimiz sağolsunlar onlarca farklı konu açarak yüzlerce farklı hizmeti xTürk'e üyelerine özel olarak hediye ettiler. Geçmişte yüzlerce farklı müşterimize sağladığım iç SEO raporlarından forum üyelerimizden faydalanması için arkadaşımıza UZMAN SİTE İÇİ SEO RAPORU hediye etmek istiyorum. Rapor içerisinde her maddeyi tamamiyle sitenize özel bir şekilde açıklıyorum ve teslim ediyorum. Otomatik açıklamaları olan madde sunmuyorum :)

Rapor Uzunluğu Nasıl? Kaç Kelimeden Oluşuyor?

1585335091201.png

Rapor İçeriği Nelerdir?
Kazanan kişinin sitesini baştan aşağıya inceleyeceğim ve site içi SEO kısmında neler yapması gerektiğini detaylıca anlatacağım. Bu, kategori düzeninizden tutun öncelik vermeniz gereken sayfaların içerik önerilerine kadar bir çok maddeyi kontrol edip geliştirilmesi gereken aklınıza gelemeyecek her şeyi sunacağım :)

Site Hızlandırma
Siteniz yavaş mı? Neye göre yavaş? Nasıl hızlandıracaksınız? Madde madde yapmanız gerekenleri kazanan kişiye açık bir şekilde anlatacağım.

Meta Tag İyileştirme
Meta tag'larınızda sorun mu var? Düzeltiriz... Sorun yok mu? Peki Gizli SEO meta taglarından haberiniz var mı? İşte bunları da öğreneceksiniz!

Başlık Düzenlemesi
Sitenizdeki tüm başlıkları inceleyeceğim. Yapılması gereken düzenlemeler var ise bunları size düzenleyip tek tek sunacağım.

Açıklama Düzenlemesi
Bir üstteki maddemiz ile aynı işleyecek. Meta açıklamalarınızı da detaylıca kontrol edeceğim.

İçerik Kalite Kontrol
Sitenizdeki tüm içerikleri kontrol edeceğim. Kopya yazı var mı? Yazıların içerisinde hangi sihirli kelimeleri geçirmeniz gerekiyor? Önemli sayfalarınız için bu maddeyi de kaçırmayacağız :)

Site İç Mimari Düzenlemesi
Site içi SEO tamam, hatamız yok, puanlarımız yüksek ama yükselemiyor musunuz? Belki de hala onlarca hatanız vardır da sizin haberiniz olmayabilir. Site düzeni, SEO'dan önce gelir. Sitenizin düzen bozukluklarının da bir çoğunu nasıl gidereceğinizi anlatacağım.

Google Console Yardımı
Google Search Console ayarlarınızı gözden geçireceğim. Eğer hatalarınız veya geliştirilmesi gereken maddeleriniz varsa bunları yapacağım.

XML Düzenleme
Site haritanız güncel mi? Ne kadar güncel? Google'ın sizin için ayırdığı tarama bütçesini hak ediyor musunuz? Hepsi bu madde içerisinde.

Zararlı Link Tespiti
Search Console'da ve site içinizdeki zararlı linkleri tespit edip hatalarınızı nasıl düzeltebileceğinizi anlatacağım.

Hosting Optimizasyonu
Sunucu taraflı yapabileceğiniz bazı SEO maddeleri bulunuyor. Bunları da detaylı bir şekilde raporda size ileteceğim.

Reklam Optimizasyonu
Sitenizde varsa reklam yerleşim alanlarını kontrol edeceğim ve gelirinizi nasıl daha fazla artırabileceğiniz konusunda taktikler vereceğim.

Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken Instagram hesabımı takip etmeniz :)
https://www.instagram.com/volkandenizikiz/

Hesabı takip ettikten sonra yoruma instagram kullanıcı adınızı yazarsanız çekilişe katılmış sayılırsınız. Şimdiden bol şanslar dilerim. Umarım hediye şu an bu yazıyı okuyan kişiye, yani sana çıkar:)

Çekiliş Açıklanma Tarihi: 6 Nisan

NOT: KATILIMCI SAYISI +150 KİŞİYE ULAŞTIĞI ZAMAN RAPOR SAYISI 2'YE ÇIKACAKTIR.

Son düzenleme:

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Teşekkür ederim

Bigseo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Hocam bize balık tutmayı öğretme balık ver :) şaka bir yana raporu alıp da raporda yazan eksikleri tamamlayamayacak olanlar yani benim gibiler katılmasın bence, boşuna gitmesin bari o kadar emek :) Ama ben yine de instagram hesabını takip edeceğim :)

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
İnternet sitemiz olsa da çekilişe katılsak peh :/