• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Boombox teması

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Halihazırda kullanıyorum, yukarıda arkadaşların dikkat çektikleri noktalar kesinlikle doğru özellikle sunucunuz güçlü değilse lütfen uzak durun pişman olursunuz lakin aksi bir durumda iseniz Bimber'a da göz atmanızı öneririm.
Boombox alternatifi bimber güzel öneri. Sade şık, boombox gibi zor bir temada değil, klasik bir blog için alınan hosting bile iş görür. Ve ayrıca fark ettiyseniz bimber teması boombox temasından daha hızlı duruyor.

Gunesibrahim

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.faizsizfirsatlar.com
Çok ağır bir tema, güzel görünebilir ama kullanış konusunda zorluğu üst seviyede, bir yeri yaptım derken diğer kısım ortaya çıkıyor. Ona oranla bir tık kolay tema bakarsanız sizin için daha iyi olur.
Örn: bir portal teması gayet güzel görünüyor benim fikrimce

BilenAdam 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
28
Xturk Puanı
18
Boombox yapımcısının sık sık kulakları kullanıcı tarafıntan çınlatılmakta :D ben tavsiye etmiyorum kimseye ki yeni kurulacak bir siteye asla tavsiye etmiyorum. Woocommerce gibi o temada, ne kadar ürün eklersen o kadar yavaşlıyor woocommerce, aynı şekilde boombox'da öyle, masrafı çok, optimizasyon,sunucu vs. Ve ayrıca o kadar kolay toparlanan bir tema değil boombox. Çok karışık bir tasarıma sahip, örnek vermek gerekirse türk sitelerde var giripte haber vs birşey okuyamıyorum. Anlaşılır ve temiz bir tasarımı yok.
Vocia temasi nasıl peki

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Vocia temasi nasıl peki
İsmini duydum ama daha önce bakma şansım olmadı hiç, bir tema tavsiyesi vermeden önce bir kaç siteden hız testi yapıyorum demosunu , sağlıklı bir hız verirse tavsiye ediyorum sizlerde böyle yapabilirsiniz. Tamam optimizasyon konusunda problemlerin gidirebileceğinı varsayarsak çok düşük hızda bir tema bile canavar hale gelebilir, ama günümüz şartlarında dolar pahalı olduğu için alırken bu tarz şeyler yapabilirsiniz, ve almadan önce yardım alın bazı temalar adsense açısından problem yaratmakda, forumda bir kaç örneğini geçtiğimiz günlerde gördüm. Temadan dolayı adsense onay alamayan.

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Herkese cevapları ve önerileri için çok tesekkür ederim. Ufak bir detay gecmek istiyorum: Teknik bilgim yok; öğrenerek ve izleyerek yapmaya calısıyorum. O yüzden boombox teması benı bayağı bir zorlar anladığım kadarıyla. Sitem listeleme üzerine, yani çok blog yazıları değil aslında ve bu yüzden boombox teması çok hoşuma gitmişti. Peki ya cevaplarınıza istinaden sunucum iyi olursa eğer, aşırı bi sorun yasar mıyım?

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Çok yavaş bir tema ve boombox dan daha güzel temalar da var tavsiyem uzak durulması

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Halihazırda kullanıyorum, yukarıda arkadaşların dikkat çektikleri noktalar kesinlikle doğru özellikle sunucunuz güçlü değilse lütfen uzak durun pişman olursunuz lakin aksi bir durumda iseniz Bimber'a da göz atmanızı öneririm.
Eğer sorun olmazsa sitenize göz atabilir miyim?

Google ads alanı