• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Facebook bedava reklam 60-150 tl

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Onlara sorcaksin bunu bana değil malesef.Burasi yeni olduğu icin açan olmamis baska forumlara girip adsense konularını incelemeni isterim yakinda buradada acilie zaten
Diğer forumlarda da konuları incelemiştim. Satıp satmamak size kalmış. İyi forumlar.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Yasaksa kaldirilabilir
Ama birazda biz somurelim bu firmalari onlarin bizleri somurduğu yeter
Dostum yasaksa ya da daha bu konu hakkında kural yazılmamışsa yöneticilerimiz sizi de kırmadan konuyu sonuçlandıracaktır. Ama kişisel fikrinize cevap vermek isterim bir örnekle. Diyelim ki küçük yaşta bir tecavüze uğradınız. Bu durum sizi oldukça olumsuz etkiler ama bu durumdan dolayı istediğiniz herkese bana da tecavüz ettiler ve beni kimse kurtarmadı diyerek tecavüz etmeye çalışmak ne kadar mantıksızsa söylediğin şeyde buna benzer bişey.

Efkan55

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Dostum yasaksa ya da daha bu konu hakkında kural yazılmamışsa yöneticilerimiz sizi de kırmadan konuyu sonuçlandıracaktır. Ama kişisel fikrinize cevap vermek isterim bir örnekle. Diyelim ki küçük yaşta bir tecavüze uğradınız. Bu durum sizi oldukça olumsuz etkiler ama bu durumdan dolayı istediğiniz herkese bana da tecavüz ettiler ve beni kimse kurtarmadı diyerek tecavüz etmeye çalışmak ne kadar mantıksızsa söylediğin şeyde buna benzer bişey.
Konu içeriği yasaksa kaldirilabilir direk.Ama belirttigin aciklamayla bu yapılan ayri birsey bizi somureni sende somureceksin bi açik buldun mu.hayirli geceler

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhaba, öncelikle hoş geldiniz foruma, ama arkadaşlara katılıyorum, Herkesin reklam vermeye eli yatkın ve beceriside var, ama profesyonel olarak reklam vermek isteyenler yüksek miktarda ücret verip reklam veriyor, yani söylediğiniz kıyaslama eğer buysa üzgünüm ama mantıklı bir açıklama değil.
Sizlerinde bilgisi varsa illegal yönden değilde profesyonel reklam hizmeti arayanlar için çözüm ortaklığı yapabilirsiniz, ama doğruya kullanma şartı ile. Facebook akıllı bir sistemdir, herşeyi fark eder bir süre sonra bu fark edilirse eğer sizinle bu işte çalışma fırsatı olan kişilerin markaları banlanıcaktır. Yani siz 20 30 tl civarı kar ediceksiniz ama firma sahibi binlerce liradan men edilebilir. Tekrar düşünerek bu tarz bir ticarete devam etmenizi istiyorum, söylediklerim mantıklı gelmeyebilir, ama olmayabilir de diyemeyiz.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Konu içeriği yasaksa kaldirilabilir direk.Ama belirttigin aciklamayla bu yapılan ayri birsey bizi somureni sende somureceksin bi açik buldun mu.hayirli geceler
Bence bakış açını değiştirmelisin verdiğim örnek neredeyse birebir aynı.

Efkan55

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Merhaba, öncelikle hoş geldiniz foruma, ama arkadaşlara katılıyorum, Herkesin reklam vermeye eli yatkın ve beceriside var, ama profesyonel olarak reklam vermek isteyenler yüksek miktarda ücret verip reklam veriyor, yani söylediğiniz kıyaslama eğer buysa üzgünüm ama mantıklı bir açıklama değil.
Sizlerinde bilgisi varsa illegal yönden değilde profesyonel reklam hizmeti arayanlar için çözüm ortaklığı yapabilirsiniz, ama doğruya kullanma şartı ile. Facebook akıllı bir sistemdir, herşeyi fark eder bir süre sonra bu fark edilirse eğer sizinle bu işte çalışma fırsatı olan kişilerin markaları banlanıcaktır. Yani siz 20 30 tl civarı kar ediceksiniz ama firma sahibi binlerce liradan men edilebilir. Tekrar düşünerek bu tarz bir ticarete devam etmenizi istiyorum, söylediklerim mantıklı gelmeyebilir, ama olmayabilir de diyemeyiz.
Yorumunuz için teşekkürler.Facebook un kurallarinda fatura landirmayi odemediginizde hesabinizin bloke olacağı maddesi var suan yaptigi hesabi kapatmak.Şu var durmadan wep sitesi reklami verirsen vur kac vur kac olarak bu wep sitesi Facebook da (domain)banlaniyor(bani kaldirma yolu var ucretli şekilde yapanlar)benim onerdigim zaten instagram uzerinden yurumeleri hizmeti almadan once insanlara zaten bunu açikliyorum.İnstagram uzerinden reklam cikinca herhangi bir sorun olmuyor.Profesyonel olarak dediginiz kisimada soyle cevap verim bu forumda Facebook ve adsense reklamna 1000 de 1 fazla yatirim yapan vardir yoktur değil.Benim dedigim yolla her gun 1 hesap açsa 150 tllik aylik bedava 4500 tllik reklam demek.Ayrics reklam vermeyi bilmeyen okadar insan varki bu işten cok ekmek yiyen var komisyonlu reklam cikmadan

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Yorumunuz için teşekkürler.Facebook un kurallarinda fatura landirmayi odemediginizde hesabinizin bloke olacağı maddesi var suan yaptigi hesabi kapatmak.Şu var durmadan wep sitesi reklami verirsen vur kac vur kac olarak bu wep sitesi Facebook da (domain)banlaniyor(bani kaldirma yolu var ucretli şekilde yapanlar)benim onerdigim zaten instagram uzerinden yurumeleri hizmeti almadan once insanlara zaten bunu açikliyorum.İnstagram uzerinden reklam cikinca herhangi bir sorun olmuyor.Profesyonel olarak dediginiz kisimada soyle cevap verim bu forumda Facebook ve adsense reklamna 1000 de 1 fazla yatirim yapan vardir yoktur değil.Benim dedigim yolla her gun 1 hesap açsa 150 tllik aylik bedava 4500 tllik reklam demek.
Birşey diyemiyorum yani umarım doğru olur sizin için. Kolay gelsin iyi geceler.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Ben tekrar etmek istiyorum bu yaptığın şey bir süre sonra psikolojik olarak etkileyebilir seni. Sonuçta yaptığın bu işlem birilerinin hatasından dolayı personele maddi ya da manevi baskı olarak uygulanacak. Sen aslında sisteme baş kaldırırken sadece ekmek parasında olan çalışanları sıkıştırmış oluyorsun dolaylı yoldan.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Sonrasında hesap bloke edilebilir

Google ads alanı