• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Facebook bedava reklam 60-150 tl

superman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
Neresi tam olarak doğru gelmedi hocam
sizin siteniz var ve ben sitenizin sistemsel bir açığını buldum ve sizin sitenizdeki sistemi bu açık sayesinde kullandım kullandırdım. Siz emekler vererek kurduğunuz o sistemin açığı yüzünden emeğinizin karşılığını alamadınız. Bu kul hakkıdır yani ben sizin hakkınızı yemiş oluyorum. Facebook'un milyarlarca dolar kazandığını biliyoruz Türk Geleneğinde kul hakkı para veya ganimet fark etmeksizin yemek haramdır.

Efkan55

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
sizin siteniz var ve ben sitenizin sistemsel bir açığını buldum ve sizin sitenizdeki sistemi bu açık sayesinde kullandım kullandırdım. Siz emekler vererek kurduğunuz o sistemin açığı yüzünden emeğinizin karşılığını alamadınız. Bu kul hakkıdır yani ben sizin hakkınızı yemiş oluyorum. Facebook'un milyarlarca dolar kazandığını biliyoruz Türk Geleneğinde kul hakkı para veya ganimet fark etmeksizin yemek haramdır.
Bu oncelikle bir açik değil ben bunu ilk öğrendiğim de facebooka bildirdim.Onlarin yaptiklari birsey soyle dusun.Bankaya gidiyorsun kredi karti aliyorsun icinde 500 tl limit var 500 tl yi kullaniyorsun sonra kullanmak istrrsen ya borcunu odixeksin yada limit artiracaksin facebookda oyle sana reklam cikmadan 60 ile 150 tl arasinda limit veriyor bunu bitirince borcu odeyip reklama devam edeceksin.Bizim yaptigimiz facebookun verdigi limiti kullanip borcu odememek.Bunra acik birsey yok facebookun verdigi bir prosedur.Borcunu odemeyince hesabini hapatiyor.Ayni bankalar gibi dusun.Sadece hukuksal prosoduru yok.

Efkan55

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Eğitim ve satis devam ediyor

Mr.T 

Patron
Admin
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
210
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.moradam.com
Açılan konuda yasal olmayan bir durum yok.
Etik mi değil mi orasını bilemem. Karışmam da.

Herkes tc kimlik numarası ile kayıt olup satış yapıyor.. Davalık bir durum olursa ip adreslerini ve kisisel bilgileri mahkemeye vermek zorundayız..
Bu bilinsin yeterli bence.

Efkan55

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Sizi ilk defa görüyorum, sizi tanımıyorum etmiyorum. Sizi nereden tanıyıp, zorum olacak size? Yazdığınız kelimelere dikkat edin.
Konu yu actigimdan beri birsey diyonda .neyse gerekli yorum yapıldı

Google ads alanı