• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

forumdan birisi beni tehdit edip sitemi kapattırmaya çalışıyor

Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
3
çarşamba gecesi bu konuyu açmıştım:

o gece özel mesaj yolu ile forumdan kullandığım temayı soranlar oldu.
bir kişi sitemdeki canlı desteğe bağlanıp oradan da sordu ve sitemdeki form ile mail de gönderdi, ben de uygun bir dille tema ismini veremeyeceğimi ve satmadığımı da söyledim. bu kişi tekrar dün gece 3 gibi siteme girip canlı desteğe bağlandıktan sonra "sen benim temamı satıyorsun, siteni kapattıracağım, seni hosting firmana şikayet ettim demeye başladı" tamamen asılsız olarak. şikayeti bir işe yaramadı orası ayrı
aynı kişi olduğunu biliyorum çünkü tawk.to canlı destek sistemi ip leri ve mesajları saklıyor aynı kişi girerse uyarı da veriyor daha önce ziyaret ettiğine dair...

ben site adımı ilk defa bu forumda paylaştım ve gecesine bu olay oldu.....
bana temayı soran arkadaşları buradan suçlamak haddime değil... ama merak ediyorum yöneticilere ip - şehir - mail - isim bilgisi versem kim olduğunu belirleyebilirler mi ?
forumda bilgi alışverişinde bulunurken veya yardım isterken tehditlere maruz kalmak pek hoş olmadı.

kişinin isim ve mail bilgisi belki yanlıştır ama adres ve ip bilgisinden eğer bu forumdaysa bulunacağına inanıyorum

tekrar söylüyorum kimseyi suçlamak haddime değil çünkü soran birden fazla kişi oldu kimseyi suçlayamam

sayın yöneticiler bu durum ile ilgilenebilir misiniz ?
@Mr.T
@volkan
@exdorta

Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
3
ekleme: attığı maili, yazışmaları her şeyi istenirse özelden veya buradan atabilirim

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
@Mr.T Şikayet konularına Şahitler, veya Olaya dahil olanlar dışında yorum yapılması yasaklansın bence olayın akıbetı açısından
@tatarnet Özelden yazar mısın?

Kişinin kim olduğunu sanırım biliyorum saatler uyuşuyor.
şaka maka bir yana da bir şekilde benım IP cıkmasından korkuyrum :D

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
@Mr.T Şikayet konularına Şahitler, veya Olaya dahil olanlar dışında yorum yapılması yasaklansın bence olayın akıbetı açısından

şaka maka bir yana da bir şekilde benım IP cıkmasından korkuyrum :D
Katılıyorum.

Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
3
@ibrahimdurmus da benimle aynı şeyleri söyledi benim de şüphelendiğim birisi vardı geriye kalan tek şey yöneticinin
kontrol etmesi

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr

Necat 

Yönetici
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
59
Xturk Puanı
28
çarşamba gecesi bu konuyu açmıştım:

o gece özel mesaj yolu ile forumdan kullandığım temayı soranlar oldu.
bir kişi sitemdeki canlı desteğe bağlanıp oradan da sordu ve sitemdeki form ile mail de gönderdi, ben de uygun bir dille tema ismini veremeyeceğimi ve satmadığımı da söyledim. bu kişi tekrar dün gece 3 gibi siteme girip canlı desteğe bağlandıktan sonra "sen benim temamı satıyorsun, siteni kapattıracağım, seni hosting firmana şikayet ettim demeye başladı" tamamen asılsız olarak. şikayeti bir işe yaramadı orası ayrı
aynı kişi olduğunu biliyorum çünkü tawk.to canlı destek sistemi ip leri ve mesajları saklıyor aynı kişi girerse uyarı da veriyor daha önce ziyaret ettiğine dair...

ben site adımı ilk defa bu forumda paylaştım ve gecesine bu olay oldu.....
bana temayı soran arkadaşları buradan suçlamak haddime değil... ama merak ediyorum yöneticilere ip - şehir - mail - isim bilgisi versem kim olduğunu belirleyebilirler mi ?
forumda bilgi alışverişinde bulunurken veya yardım isterken tehditlere maruz kalmak pek hoş olmadı.

kişinin isim ve mail bilgisi belki yanlıştır ama adres ve ip bilgisinden eğer bu forumdaysa bulunacağına inanıyorum

tekrar söylüyorum kimseyi suçlamak haddime değil çünkü soran birden fazla kişi oldu kimseyi suçlayamam

sayın yöneticiler bu durum ile ilgilenebilir misiniz ?
@Mr.T
@volkan
@exdorta
Kanıtları yükler misin rica etsem?

Necat 

Yönetici
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
59
Xturk Puanı
28
özelden mi buraya mı ?
ip adresini, mail adresini, kişisel bilgileri silerek gönderdiği mesajları buraya yükleyebilirsiniz diğer arkadaşlar da görmüş olur. İp adresini özelden gönderiniz.

Google ads alanı