• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HEDİYE PHP Özel Haber Yazılımı 5 kişiye hediye! (7500 TL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Bu konuyu Sosyal medya platformlarından en az birinde paylaşım yapmak ve ekran resmini+paylaştığınız platformun linkini konu altına eklemeniz gerek.

- Çekilişe katılma hakkı 31 Mart gece 00:00'da sonra erecektir.
- Çekiliş sonuçları video kaydı ile birlikte ayrı bir konu açılarak açıklanacaktır.
- Önceden katılım gerçekleştirip, paylaşım yapmayanlar çekilişe katılım hakkını kazanamayacaklardır.
- Sebebi ise özel mesaj yoluyla tek tek bilgilendirme mesajı gönderilerek katılım sağlayan üyelere bilgi verilmesidir.
- Çekiliş sosyal medya hesaplarından paylaşım yapanlar arasında gerçekleşecektir.

Forum'da bir çok arkadaş hizmet verdiği alanla ilgili destek paketlerini açıkladılar.

Her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Bende elimde olan ve yakında satışa sunulacak olan PHP Özel Haber Yazılımını ücretsiz olarak 5 kişiye hediye ediyorum.

Tek ricam bütçesi olmayanlara ve yeni girişimci olanları da düşünerek hareket etmek.

Gündem yoğun, haber sitesi açmak isteyenlerin sayısı arz/talep patlaması yaşıyor. Buna binaen lisans ücreti 1500 TL olan PHP Haber Yazılımını xTurk üyelerine özel 5 kişiye ücretsiz olarak lisans hediye ediyorum.

Yapmanız gereken bu konu altında yorum bırakmak.

Yorumlar yeterli sayıya ulaştığında çekiliş scripti ile burada yorum yapanlar arasından çekilişle 5 kişiye lisans hediye edeceğim.

Haber Yazılımı ön yüzü ve yönetim panelinden birer görüntü paylaşıyorum.

Yönetim Paneli

HaberTema Kontrol Paneli.png

Ön yüz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Google ads alanı